Zapraszamy do internetowego Oddziału Open Finance

lokaty bankowe on-line
Lokaty on-line. Nowość w Open Finance!
Wejdź na http://openonline.pl/ i załóż lokatę przez Internet.

Internetowe lokaty Open Finance to możliwość bezpiecznego i wygodnego zarządzania Twoimi osobistymi oszczędnościami. Zakładając lokaty internetowe Open Finance, nie musisz wychodzić z domu. Potrzebujesz tylko komputera z dostępem do Internetu i telefonu komórkowego. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo operacji dokonywanych przy zakupie i obsłudze lokat internetowych Open Finance. W tym celu korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych procedur oraz systemów bezpieczeństwa:Raport zabezpieczeń

Kiedy logujesz się na konto lokat internetowych Open Finance, Twoje hasło i login przekazywane są do Open Finance przez Internet w formie zaszyfrowanej, przy użyciu protokołu SSL z 256-bitowym kluczem szyfrującym. Szyfrowanie to gwarantuje pełne bezpieczeństwo i poufność przesyłanych danych. Upewnij się, że Twoja przeglądarka pokazuje połączenie szyfrowane. Pojawienie się kłódki w pasku adresu lub w prawym dolnym rogu okna przeglądarki sygnalizuje, że strona jest zabezpieczona certyfikatem bezpieczeństwa.

Bezpieczna strona internetowa
Korespondencja zawiera podpis cyfrowy

Wysyłamy do Ciebie korespondencję internetową tylko i wyłącznie z podpisem cyfrowym. Dzięki temu masz pewność, że treść przesyłanych wiadomości jest wysłana przez Open Finance i nie została zmodyfikowana przez osoby trzecie. Aby potwierdzić, że korespondencja została rzeczywiście wysłana przez Open Finance, sprawdź poprawność certyfikatu, klikając w symbol pieczęci w prawym górnym rogu e-maila. Korespondencja internetowa wysyłana jest przez Open Finance SA z adresu e-mailowego kontakt@openonline.pl.

Wiadomość SMS

Wiadomość SMS wysyłana na nr telefonu podany we wniosku zawiera hasło służące do zalogowania się na stronie internetowej http://openonline.pl/. Nadawcą tej wiadomości jest „OPENONLINE”.

Numer rachunku bankowego

Dla każdej lokaty generowany jest inny numer rachunku bankowego, na który należy dokonać płatności. Cechuje się on tym, że po dwóch pierwszych cyfrach kolejne osiem jest numerem rozliczeniowym Noble Banku SA. Numer ten jest niezmienny, zawsze w postaci: 14601181.

strona www

O wszystkich zmianach kształtu strony http://openonline.pl/ lub profilu klienta zostaniesz poinformowany korespondencją internetową z podpisem cyfrowym, która zostanie wysłana na adres e-mailowy podany w trakcie zakładania wniosku o pierwszą lokatę.