×
  Andżelika Sokół

  Andżelika Sokół / p.o. Rzecznika prasowego p.o. Rzecznika prasowego

  "Finanse dla każdego" - głos ekspertów Kredyt hipoteczny

  „Finanse dla każdego” – głos ekspertów Open Finance SA, w każdy czwartek, na antenie Radia Kolor 103 FM

  Rynek finansowy stawia przed Klientem wiele pytań, na które często nie zna on odpowiedzi. Złożoność zagadnień, trudne pojęcia oraz skomplikowane procedury bankowe nie pozwalają nam na swobodne poruszanie się w kwestiach kredytu hipotecznego, gotówkowego czy inwestycji na lepsze jutro. Open Finance SA we współpracy z Radiem Kolor 103 FM chce edukować swoich Klientów. „Finanse dla każdego” to nowy program antenowy, podczas którego eksperci Open Finance SA będą odpowiadali na pytania Klientów i będą szczegółowo wyjaśniali wybrane produkty finansowe. Lider rynku finansowego zaprasza na antenę Radia Kolor 103 FM w każdy czwartek o godzinie 15:20.

  Potrzeba edukacji Klienta jest dla wszystkich firm dostępnych na Polskim rynku bardzo ważna. Fakt, że Klient wie po jaki produkt czy usługę sięga, jest wartością dodaną dla sprzedawcy czy pośrednika. Rynek finansowy pełen jest produktów, z którymi często spotykamy się po raz pierwszy. Myśląc o zakupie wymarzonego mieszkania czy domu zastanawiamy się nad sposobem finansowania tej nieruchomości. Co to jest kredyt hipoteczny? Ile wynosi wymagany wkład własny? Czy mogę wziąć kredyt hipoteczny w Polsce mając zagraniczne dochody? Na te i wiele innych, ciekawych oraz bardzo nam potrzebnych pytań, które dotyczą bezpośrednio oferowanych na rynku finansowym produktów odpowiedzą eksperci Open Finance SA.

  Zapraszamy w każdy czwartek o 15:20 na antenę Radia Kolor. Warto nastawić swoje odbiorniki na 103 FM i dowiedzieć się jak najwięcej o dostępnych na rynku produktach finansowych. Cieszymy się, że jako lider pośrednictwa finansowego w Polsce, możemy odpowiadać na potrzeby i zapytania naszych Klientów. Chcemy pokazać, że to, co często wydaje nam się trudne i wysoce skomplikowane, nie jest takie w rzeczywistości, a do „szczęścia” brakuje nam tylko spotkania z profesjonalnym doradcą finansowym – mówi Jakub Strzelczyk, Dyrektor Marketingu Open Finance SA.

  Współtworzony projekt, który powstał dzięki kooperacji Open Finance SA i Radia Kolor 103 FM, to bezpośrednia odpowiedź na potrzeby Klientów.

  W każdym miesiącu nasz doradca będzie opowiadał o innym produkcie finansowym. Hasłem przewodnim w październiku jest kredyt hipoteczny, a w listopadzie opowiemy o „gotówkach”. To, jaką tematykę poruszymy w kolejnym miesiącu będzie odpowiedzią na zapytania naszych Klientów. Mogą oni kierować je na adres doradca@radiokolor.pl. Zachęcam do korzystania z porady eksperta, ponieważ jeszcze nigdy nie było to takie proste – dodaje Jakub Strzelczyk.

  Klient, chcąc skorzystać z pomocy specjalisty, może zrobić to bez wychodzenia z domu – wystarczy przesłać zapytanie na adres mailowy Radia Kolor 103 FM. Pamiętajmy jednak o tym, że pełną, profesjonalną i, co najważniejsze, bezpłatną pomoc Klient otrzymuje na spotkaniu z doradcą Open Finance. Zapraszamy do umówienia spotkania: 801 600 200 oraz www.open.pl

  Ekspert Finansowy

  Andżelika Sokół
  p.o. Rzecznika prasowego
  Przyokopowa 33
  01-208 Warszawa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie