×
  Karolina Bursa

  Karolina Bursa /

  Grupa Open Finance otwiera placówkę franczyzową Kredyt gotówkowy

  Open Finance, Home Broker i Open Brokers – usługi tych 3 spółek będą od dzisiaj dostępne w oddziale franczyzowym w Ełku przy ul. Wojska Polskiego.

  To pierwsza w historii taka placówka partnerska Grupy Open Finance, która w jednym miejscu umożliwia Klientom korzystanie z kompleksowych usług pośrednictwa finansowego, nieruchomościowego oraz z oferty ubezpieczeniowej. 

  Grupa oficjalnie informowała o uruchomieniu nowej linii biznesowej w listopadzie 2017 roku. Teraz, zgodnie z harmonogramem, przyszedł moment na otwarcie pierwszego oddziału w ramach nowego modelu sprzedażowego. W 2018 roku zaplanowano otwarcie 25 placówek partnerskich. Co istotne, podpisano już umowy o współpracę na 12 kolejnych oddziałów. Tym samym - po zaledwie dwóch miesiącach 2018 roku - Grupa zrealizowała aż połowę biznesplanu.

  Pierwsza z placówek franczyzowych została oficjalnie otwarta dzisiaj i zlokalizowana jest w Ełku, przy ul. Wojska Polskiego 61, w samym centrum miasta. Czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Do dyspozycji Klientów będzie 3 ekspertów zajmujących się tematami finansowymi i ubezpieczeniowymi oraz 3 doradców ds. nieruchomości.

  To dla mnie ogromna radość, ale i duma, że pierwsza partnerska placówka Grupy Open Finance będzie otwarta właśnie w moim mieście, w Ełku. Wierzę w tę współpracę – zresztą wszystkie przygotowania, merytoryczne szkolenia, specjalistyczne narzędzia pracy to profesjonalna
  i kompleksowa propozycja franczyzodawcy. Jestem zatem pewna, że nasza unikatowa oferta, która „pod jednym dachem” łączy finanse, nieruchomości i ubezpieczenia to to, czego oczekują klienci, ale i lokalny biznes w Ełku
  - mówi Marta Radziwiłko, właścicielka placówki franczyzowej Grupy Open Finance w Ełku. Tak jak hasłem naszego miasta jest „Tu wracam”, tak zależy mi, aby nasi Klienci zawsze „wracali” do naszej placówki po wsparcie, wskazówki i profesjonalną obsługę w temacie finansów osobistych, nieruchomości oraz ubezpieczeń – dodaje Marta Radziwiłko.

  Klienci oraz przedsiębiorcy z Ełku mają dostęp do aż 19 banków, 700 inwestycji deweloperskich,
  35 tys. ofert nieruchomościowych w 20 największych portalach internetowych i 23 towarzystw ubezpieczeniowych pod „jednym dachem”. Za pośrednictwem placówki Klienci mogą skorzystać
  z oferty Open Finance w zakresie m.in. kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych, ale również uzyskać wsparcie pośrednika Home Broker przy kupnie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości – i to w całej Polsce. Uzupełnieniem będzie także szeroka oferta ubezpieczeń m.in. komunikacyjnych, życiowych czy majątkowych oferowana przez multiagencję Open Brokers.

  Zainteresowanie naszą ofertą franczyzową przerosło oczekiwania – liczba zainteresowanych partnerów oraz lokalnego biznesu pokazała, że ta inicjatywa to „strzał w dziesiątkę”. Pierwsza placówka w Ełku to będzie najlepsza wizytówka współpracy Grupy Open Finance z energicznymi oraz rzetelnymi przedsiębiorcami, takimi jak  Marta Radziwiłko – nasz pierwszy franczyzobiorca - mówi Grzegorz Dul, dyrektor zarządzający franczyzą w Grupie Open Finance.

  Ekspert Finansowy

  Karolina Bursa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie