×
  Andżelika Sokół

  Andżelika Sokół / p.o. Rzecznika prasowego p.o. Rzecznika prasowego

  #mamswojegoeksperta Kredyt hipoteczny

  Rusza ogólnopolska kampania wizerunkowa Open Finance, która ma na celu podkreślenie zmiany wizerunku firmy oraz zwraca uwagę na najważniejsze korzyści dla Klienta – wsparcie doradcy w sytuacjach finansowych, które po prostu nas przerastają.

  Każdy, bez względu na wykonywany zawód, może bezpłatnie skorzystać ze wsparcia eksperta przy wyborze najlepszego produktu finansowego.

  8 maja 2017 roku Open Finance rozpoczyna ogólnopolską kampanię wizerunkową. Kampania ma na celu podkreślenie znaczenia pośrednika finansowego w życiu każdego z nas. Działania wizerunkowe będą opierały się głównie o kanały online, ale animacje pojawią się również w sieci polskich kin.

  Chcemy pokazać, że nasz oddział to miejsce przyjazne Klientom. Miejsce, w którym ekspert wytłumaczy nam złożoność produktów finansowych, wyliczy zdolność kredytową, porówna oferty finansowe
  w dwudziestu bankach oraz pomoże wyjść z kłopotliwych sytuacji kapitałowych. Nasi doradcy to eksperci na rynku, a posiadaną wiedzę chętnie przekazują swoim Klientom
  – mówi Jakub Strzelczyk, Dyrektor Marketingu Open Finance.

  Każdy z nas ma swoją profesję. Lekarz dba o nasze zdrowie, nauczycielka o wykształcenie, adwokat jest naszym wsparciem w sądzie, architekt pomoże przy budowie czy wykończeniu nieruchomości, a kto pomoże nam w finansach? Właśnie od tego są eksperci Open Finance. Klienci nie muszą znać się na wszystkim – to nie wstyd poprosić o pomoc.

  Dziś, aby samodzielnie poznać ofertę kilkunastu banków w Polsce musimy „odbijać” się od jednego oddziału do drugiego. Klienci nie mają tyle wolnego czasu, aby poświęcić go na jeżdżenie po całym mieście w celu poznania najkorzystniejszej oferty. Chcemy, aby oddział Open Finance był postrzegany jako miejsce, w którym poznamy szeroką gamę produktów finansowych, a nasz doradca był prawą ręką Klienta w świecie finansów – dodaje Jakub Strzelczyk.

  Open Finance już od trzynastu lat wyznacza standardy na rynku finansowym. W ofercie produktowej znajdują się wyselekcjonowane kredyty mieszkaniowe i gotówkowe, ubezpieczenia oraz atrakcyjne produkty inwestycyjne. Co więcej, w oddziale Open Finance możemy spotkać się z doradcą finansowym i nieruchomościowym. Pozwoli nam to podczas jednego spotkania wybrać wymarzone „M” oraz dobrać optymalną formę jego finansowania, a takie rozwiązanie to swego rodzaju „rewolucja” na polskim rynku.

  Ekspert Finansowy

  Andżelika Sokół
  p.o. Rzecznika prasowego
  Przyokopowa 33
  01-208 Warszawa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie