×
  Cezary Andrzejczyk

  Cezary Andrzejczyk / Rzecznik Prasowy Rzecznik Prasowy

  Nowy dyrektor komunikacji korporacyjnej Kredyt gotówkowy

  Od 11 lipca br. stanowisko dyrektora komunikacji korporacyjnej, a jednocześnie rzecznika prasowego w spółkach Open Finance i Home Broker pełni Cezary Andrzejczyk.

  Cezary Andrzejczyk jest ekspertem w zakresie komunikacji korporacyjnej, PR i relacji inwestorskich. Komunikacją marketingową zajmuje się od 2007 roku. Przez pierwsze kilka lat kariery pracował w polskich oddziałach największych globalnych agencji PR – Edelman, H+K Strategies oraz MSL Group. Następnie przez rok pełnił funkcję rzecznika prasowego FM Banku, a w latach 2011-2017 pracował w międzynarodowym Domu Maklerskim X-Trade Brokers, gdzie był Dyrektorem PR na Polskę i Europę Centralną.

  Jest absolwentem stosunków międzynarodowych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej na kierunku ekonomia. Ukończył również London School of Public Relations.

  Wykłada relacje inwestorskie na Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

  Ekspert Finansowy

  Cezary Andrzejczyk
  Rzecznik Prasowy

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie