×
  Karolina Bursa

  Karolina Bursa /

  Nowy oddział partnerski w Grodzisku Mazowieckim Kredyt gotówkowy

  Open Finance, Home Broker i Open Brokers – usługi tych 3 spółek są od dzisiaj dostępne w oddziale franczyzowym w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Nadarzyńskiej 88.

  To pierwsza taka placówka partnerska Grupy Open Finance w mieście, która w jednym miejscu umożliwia Klientom korzystanie z kompleksowych usług pośrednictwa finansowego, nieruchomościowego oraz z oferty ubezpieczeniowej.

  Placówka franczyzowa została dzisiaj oficjalnie otwarta i zlokalizowana jest w samym centrum Grodziska Mazowieckiego, przy jednej z głównych arterii miasta. Czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Do dyspozycji Klientów będą eksperci zajmujący się tematami finansowymi i ubezpieczeniowymi oraz doradcy ds. nieruchomości.

  Klienci oraz przedsiębiorcy z Grodziska Mazowieckiego mają dostęp do aż 19 banków, 700 inwestycji deweloperskich, 35 tys. ofert nieruchomościowych w 20 największych portalach internetowych i 23 towarzystw ubezpieczeniowych pod „jednym dachem”. Za pośrednictwem placówki Klienci mogą skorzystać z oferty Open Finance w zakresie m.in. kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych, ale również uzyskać wsparcie pośrednika Home Broker przy kupnie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości – i to w całej Polsce. Uzupełnieniem będzie także szeroka oferta ubezpieczeń m.in. komunikacyjnych, życiowych czy majątkowych oferowana przez multiagencję Open Brokers.

  To dla mnie ogromna satysfakcja, że placówka partnerska Open Finance będzie otwarta właśnie w moim mieście, w Grodzisku Mazowieckim. Jestem pewna, że nasza unikatowa oferta, która „pod jednym dachem” łączy finanse, nieruchomości i ubezpieczenia to to, czego oczekują klienci, ale i lokalny biznes w Grodzisku Mazowieckim oraz okolicy. Wierzę w tę współpracę – zresztą wszystkie przygotowania, merytoryczne szkolenia, specjalistyczne narzędzia pracy to profesjonalna i kompleksowa propozycja franczyzodawcy - mówi Dorota Rakoczy, właścicielka placówki franczyzowej Grupy Open Finance w Grodzisku Mazowieckim. Tak jak hasłem naszego miasta jest „Adres z przyszłością!” tak zależy mi, aby nasi Klienci „budowali” swoją przyszłość właśnie z nami, pod naszym „adresem”. Zapraszam do placówki po wsparcie, wskazówki i profesjonalną obsługę
  w temacie finansów osobistych, nieruchomości oraz ubezpieczeń
  – dodaje Dorota Rakoczy. 

  Grupa Open Finance oficjalnie informowała o uruchomieniu nowej linii biznesowej w listopadzie 2017 roku. Teraz, zgodnie z harmonogramem, przyszedł moment na otwarcie kolejnego oddziału w ramach nowego modelu sprzedażowego. W 2018 roku zaplanowano otwarcie 25 placówek partnerskich. Co istotne, podpisano już umowy o współpracę na 15 kolejnych oddziałów. Tym samym - po zaledwie trzech miesiącach 2018 roku - Grupa zrealizowała ponad połowę biznesplanu.

  Zainteresowanie naszą ofertą franczyzową przerosło oczekiwania – liczba zainteresowanych partnerów oraz lokalnego biznesu pokazała, że ta inicjatywa to „strzał w dziesiątkę”. Placówka w Grodzisku Mazowieckim to będzie jedna z najlepszych wizytówek współpracy Grupy Open Finance z energicznymi oraz rzetelnymi przedsiębiorcami, takimi jak Dorota Rakoczy – nasz franczyzobiorca - mówi Grzegorz Dul, dyrektor zarządzający franczyzą w Grupie Open Finance.

  Ekspert Finansowy

  Karolina Bursa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie