×
  Karolina Bursa

  Karolina Bursa /

  Nowy Prezes Zarządu Open Finance

  Od 1 lutego 2016 roku funkcję Prezesa Zarządu Open Finance będzie pełnił Pan Przemysław Guberow. Pan Maurycy Kühn - dotychczasowy Prezes spółki, którą zarządzał od końca 2013 roku - złożył rezygnację z zajmowanej funkcji.

  Nowy Prezes był do tej pory związany z Open Life TU Życie S.A., najpierw na stanowisku Członka Zarządu, a następnie Wiceprezesa Zarządu. Odpowiadał w spółce za obszary sprzedaży, wsparcia sprzedaży oraz obsługę klientów. 

  Pan Przemysław Guberow w grupie Getin pracuje od 2004 roku. Piastował m.in.  stanowisko dyrektora Departamentu Produktów Inwestycyjnych w Noble Banku S.A. i Open Finance S.A. W 2009 roku był doradcą zarządu ds. rozwoju produktu w Getin Banku S.A., a następnie został Dyrektorem Zarządzającym w obszarze zarządzania produktem w Getin Noble Banku S.A.

  W latach 2010 - 2011 zajmował również stanowisko wiceprezesa Noble Securities S.A.

  Pan Przemysław Guberow jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku finanse i bankowość. Jego pasje to piłka nożna, motoryzacja, współczesna literatura i film.

  Ekspert Finansowy

  Karolina Bursa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie