×
  Karolina Bursa

  Karolina Bursa /

  Nowy wygląd oddziałów Open Finance Kredyt hipoteczny

  Prezentacja szerokiego portfolio usług Grupy Open Finance, nowoczesna i spójna kolorystyka, a co najważniejsze tak zaprojektowane wnętrze, aby Klienci czuli się swobodnie podczas spotkań z doradcami – to początek rebrandingu placówek Open Finance.

  Proces odświeżania wyglądu oddziałów Grupy Open Finance już rozpoczął się – zmodernizowano placówkę przy ulicy Waszyngtona (Rondo) w Warszawie, która była priorytetowa ze względu na niezmiennie wysokie zainteresowanie Klientów spotkaniami właśnie w tym oddziale. Docelowo, rebranding obejmie wszystkie placówki w całej Polsce, których jest obecnie 46.

  Zmiany wprowadzone w oddziałach sprawią, że ich wygląd będzie spójny oraz profesjonalny – podkreślone zostaną barwy koloru fioletowego i niebieskiego, które są od wielu lat kojarzone przez Klientów z Grupą Open Finance. Co więcej, zostanie pokazany cały portfel oferowanych produktów, czyli to co jest największym atutem Grupy Open Finance – nieruchomości, finanse i ubezpieczenia „w jednym miejscu”.

  Open Finance w nowej odsłonie

  W ostatnim czasie odwiedzaliśmy nasze placówki i sprawdzaliśmy „co w trawie piszczy”. Zebraliśmy wnioski i uznaliśmy, że to najlepszy czas na rebranding oddziałów Grupy Open Finance. Jest on de facto uzupełnieniem innych pozytywnych zmian m.in. poprawy jakości obsługi Klienta czy wzmocnienia synergii Open Finance i Home Broker, jakie zachodzą w naszych firmach od kilku miesięcy – mówi Jakub Strzelczyk, Dyrektor marketingu Open Finance i Home Broker. Co też istotne, chcemy, aby nasi Klienci utożsamiali nasze firmy nie tylko z wysokim standardem usług naszych doradców czy finalizacją największych transakcji na rynku, ale również spójnym, profesjonalnym i rozpoznawalnym wizerunkiem oddziałów w całej Polsce – dodaje Jakub Strzelczyk.

  Na tym nie koniec – eleganckie i nowoczesne recepcje oddziałów będą zachęcały Klientów „do wejścia”. Żywe kolory w witrynach podkreślą widoczność marki na zewnątrz budynków, a wnętrza zostaną tak zaprojektowane, aby nadawały domowego charakteru, w których Klienci poczują się swobodnie. Dodatkowo, planowane jest umieszczenie ekranów w witrynach okien oddziałów, które będą wyświetlać aktualne oferty Grupy Open Finance. Ponadto, nowoczesną zmianą w funkcjonowaniu oddziałów będzie wprowadzenie w 2017 roku tzw. „multimedialnych ofertówek” zamiast papierowych.

  Rebranding oddziałów Grupy Open Finance zgodnie z harmonogramem ma zakończyć się do końca 2017 roku.

  Open Finance SA to największa firma doradztwa finansowego w Polsce, która działa na rynku od 2004 roku. Mocną pozycję zawdzięcza połączeniu doświadczenia z nowoczesnym podejściem do zarządzania finansami Klientów, którym bezpłatnie porównuje produkty banków, funduszy inwestycyjnych i innych instytucji finansowych. Ponad 1 000 doradców finansowych na terenie całej Polski jest do dyspozycji Klientów – już ponad 1,6 mln osób zaufało i skorzystało z usług Open Finance SA. W ofercie znajdują się wyselekcjonowane kredyty mieszkaniowe, gotówkowe, ubezpieczenia i lokaty bankowe 21 banków. Open Finance jest właścicielem lidera branży pośrednictwa nieruchomościowego – Home Broker SA.

  Ekspert Finansowy

  Karolina Bursa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie