×
  Karolina Bursa

  Karolina Bursa /

  Open Finance doceniony za działania z obszaru HR Kredyt hipoteczny

  Po raz pierwszy Open Finance SA – największy pośrednik finansowy na polskim rynku – otrzymał Certyfikat HR Najwyższej Jakości. Jest on przyznawany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami na podstawie obiektywnego badania. Certyfikat otrzymują firmy o najwyższych standardach HR.

  Badanie certyfikujące sprawdza jak spółka prowadzi i wdraża politykę z zakresu HR i dotyczy m.in. obszarów: rekrutacji, systemów motywacyjnych, szkoleń, rozwoju pracowników i komunikacji wewnętrznej.

  Open Finance regularnie prowadzi badania, ankiety i testy. Na bieżąco odbywają się szkolenia produktowe, sprzedażowe i rozwojowe. Jednym ze sztandarowych działań szkoleniowych spółki w ostatnim roku jest Akademia Menadżera oraz projekt wyłaniania i rozwoju talentów menadżerskich - Talent Management.

  Dodatkowo, na bieżąco odbywają się szkolenia np. produktowe, sprzedażowe czy rozwojowe, warsztaty czy konkursy dla najlepszych ekspertów. To inicjatywy, które umożliwiły Open Finance udział w badaniu standardów zarządzania kapitałem ludzkim, przeprowadzanym przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.

  Ostatni rok w obszarze szkoleń Open Finance minął pod jednym hasłem – rozwój! Stawiamy na motywację do rozwoju zawodowego, na podnoszenie kompetencji, ale również wspomagamy sukcesję stanowisk kierowniczych. To także stała praca nad poprawą jakości obsługi naszych klientów, oraz promocja najlepszych ekspertów finansowych. To wszystko przekłada się na umocnienie grupy Open Finance jako wiarygodnego i zaufanego partnera
  w branży oraz pracodawcy –
  mówi Agnieszka Bujko, Dyrektor Departamentu Szkoleń
  i Rekrutacji Open Finance SA. 

  Otrzymany certyfikat potwierdza zarówno pracownikom, jak i kandydatom, że spółka jest rzetelnym pracodawcą, stosującym nowoczesne rozwiązania i narzędzia z zakresu HR.

  Ekspert Finansowy

  Karolina Bursa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie