Po niespełna roku funkcjonowania na rynku, DI Park House może pochwalić się już solidnym portfelem inwestycyjnym. Od stycznia do listopada br. doradcy pozyskali od klientów aktywa w wysokości 82 mln złotych. Najwyższa kwota, jaką Klient przeznaczył na jedną inwestycję za pośrednictwem DI Park House, wyniosła aż 5 mln złotych. Obecnie, wealth managerowie są do dyspozycji 280 klientów, którzy na bieżąco korzystają z usług i wsparcia inwestycyjnego DI Park House.

Nasz atut to nasi doradcy, którzy tworzą profesjonalny zespół wealth managerów. Relacje z Klientami budujemy w oparciu o wieloletnie kontakty, wiarygodność i doświadczenie zdobyte na rynku inwestycyjnym. Z satysfakcją obserwujemy jak marka DI Park House zyskuje nowych klientów, osoby wymagające co do standardów obsługi, ale i kompleksowego podejścia do ich finansów i inwestycji. Plany DI Park House na 2016 rok są bardzo ambitne. Czeka nas dalszy rozwój biur w Warszawie i Wrocławiu oraz otwarcie kolejnych oddziałów w największych miastach w Polsce  – mówi Artur Włoch, Dyrektor Zarządzający Domu Inwestycyjnego Park House.

Klienci mogą skorzystać z usług 14 doradców w 2 oddziałach DI Park House – w Warszawie przy Placu Trzech Krzyży 3 oraz we Wrocławiu przy ulicy Powstańców Śląskich 123.

Oferta DI Park House jest bardzo szeroka – dotyczy to doradztwa w zakresie standardowych lokat, obligacji czy funduszy inwestycyjnych po fundusze inwestycyjne zamknięte. Silną pozycją w portfolio DI Park House jest również wsparcie inwestycyjne przy zakupie obligacji korporacyjnych, które są najpopularniejszym produktem wybieranym przez klientów DI Park House. Wealth managerowie doradzają też w temacie inwestycji w złoto i kamienie szlachetne.

Na tym nie koniec – stale dostosowujemy ofertę produktów do zmieniającego się rynku oraz oczekiwań naszych Klientów, dlatego zamierzamy w przyszłym roku wprowadzić doradztwo w zakresie inwestycji w fundusze nieruchomościowe – mówi Konrad Orłowski, Senior Wealth Manager DI Park House. 

Komentarz video: http://video.mu.pl/wIBiprg3-UAI.play.mu 

Karolina Bursa
Rzecznik prasowy
781 141 460
pr@open.pl