×
  Karolina Bursa

  Karolina Bursa /

  Open Finance SA oferuje Klientom usługi wealth management Kredyt hipoteczny

  Zaufanie do doradcy, trafne decyzje inwestycyjne i ochrona kapitału oraz bezpieczne pomnażanie majątku Klienta. To nowa era w zarządzaniu finansami – Wealth Management czyli kompleksowe doradztwo finansowe „szyte na miarę” dla osób, oczekujących obsługi według najwyższych standardów.

  Po niespełna roku funkcjonowania na rynku, DI Park House może pochwalić się już solidnym portfelem inwestycyjnym. Od stycznia do listopada br. doradcy pozyskali od klientów aktywa w wysokości 82 mln złotych. Najwyższa kwota, jaką Klient przeznaczył na jedną inwestycję za pośrednictwem DI Park House, wyniosła aż 5 mln złotych. Obecnie, wealth managerowie są do dyspozycji 280 klientów, którzy na bieżąco korzystają z usług i wsparcia inwestycyjnego DI Park House.

  Nasz atut to nasi doradcy, którzy tworzą profesjonalny zespół wealth managerów. Relacje z Klientami budujemy w oparciu o wieloletnie kontakty, wiarygodność i doświadczenie zdobyte na rynku inwestycyjnym. Z satysfakcją obserwujemy jak marka DI Park House zyskuje nowych klientów, osoby wymagające co do standardów obsługi, ale i kompleksowego podejścia do ich finansów i inwestycji. Plany DI Park House na 2016 rok są bardzo ambitne. Czeka nas dalszy rozwój biur w Warszawie i Wrocławiu oraz otwarcie kolejnych oddziałów w największych miastach w Polsce  – mówi Artur Włoch, Dyrektor Zarządzający Domu Inwestycyjnego Park House.

  Klienci mogą skorzystać z usług 14 doradców w 2 oddziałach DI Park House – w Warszawie przy Placu Trzech Krzyży 3 oraz we Wrocławiu przy ulicy Powstańców Śląskich 123.

  Oferta DI Park House jest bardzo szeroka – dotyczy to doradztwa w zakresie standardowych lokat, obligacji czy funduszy inwestycyjnych po fundusze inwestycyjne zamknięte. Silną pozycją w portfolio DI Park House jest również wsparcie inwestycyjne przy zakupie obligacji korporacyjnych, które są najpopularniejszym produktem wybieranym przez klientów DI Park House. Wealth managerowie doradzają też w temacie inwestycji w złoto i kamienie szlachetne.

  Na tym nie koniec – stale dostosowujemy ofertę produktów do zmieniającego się rynku oraz oczekiwań naszych Klientów, dlatego zamierzamy w przyszłym roku wprowadzić doradztwo w zakresie inwestycji w fundusze nieruchomościowe – mówi Konrad Orłowski, Senior Wealth Manager DI Park House. 

  Komentarz video: http://video.mu.pl/wIBiprg3-UAI.play.mu 

  Ekspert Finansowy

  Karolina Bursa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie