×
  Karolina Bursa

  Karolina Bursa /

  Open Partners – mocny gracz na rynku Kredyt hipoteczny

  880 współpracujących firm, blisko 1,5 tysiąca doradców w całej Polsce, rozpoznawalna marka oraz dynamiczne zwiększenie udziału w rynku finansowym w kraju - tak prezentuje się obecnie oferta Open Partners czyli sieci partnerskiej należącej do Open Finance SA.

  Rozbudowa sieci partnerów współpracujących z Open Finance SA to jedna z kluczowych inicjatyw w Spółce. Marka Open Partners istnieje na rynku od 2013 roku. Ostatnie dwa lata to czas dynamicznego rozwoju i poszerzenia - aż 20 krotnie – liczby firm partnerskich w całej Polsce. Kluczowymi partnerami biznesowymi projektu są małe i średnie przedsiębiorstwa, które na rynkach lokalnych świadczą usługi pośrednictwa finansowego.

  Dzięki współpracy z Open Finance SA partnerzy otrzymują dostęp do szerokiej oferty produktów finansowych, jak i platformy z aktualnymi informacjami o tych produktach, a także korzystają z know-how i wsparcia merytorycznego pracowników Open Finance SA. Na tym nie koniec – to także możliwość korzystania ze specjalistycznych narzędzi informatycznych, które wspierają sprzedaż, a co może mieć wpływ na zwiększenie obrotów pośredników.   

  Obecnie, rekordowe wyniki sprzedaży - w ramach współpracy partnerskiej - odnotowywane są przede wszystkim w kredytach hipotecznych, gotówkowych oraz w produktach dla firm. Przykładowo, w przypadku kredytów gotówkowych - od 2013 roku - jest to wzrost aż 40 krotny!

  Open Partners to strzał w dziesiątkę. Zależy nam na lokalnej współpracy z przedsiębiorcami, którzy są liderami na swoim rynku, znają Klientów od lat i chcą dalej rozwijać „biznes”  – mówi Paweł Komar, członek zarządu Open Finance SA odpowiedzialny za rozwój sieci partnerskiej w Spółce.Współpraca z nami jest przejrzysta, opiera się na zaufaniu i autonomii działania lokalnych pośredników. Korzyścią dla naszych partnerów są też m.in. oferty specjalne np. z banków, które są niedostępne dla innych pośredników – dodaje Paweł Komar.  

  W branży finansowej funkcjonuję już od wielu lat, ale z tak kompleksowym podejściem do tematu współpracy z pośrednikiem spotkałam się po raz pierwszy – mówi Ewa Kurcz, Prezes Zarządu w firmie Invest Money Sp. z o.o. W ramach biznesowej kooperacji z Open Partners otrzymaliśmy profesjonalne narzędzia sprzedażowe np. dostęp do banku wiedzy, porównywarki kredytowej czy systemu do rejestracji sprzedaży. To realne wsparcie, które naprawdę ułatwia prowadzenie biznesu i pozwala zwiększyć jego skalę – dodaje Ewa Kurcz.

  Najbliższy 2016 rok to plany dalszego rozwoju i zwiększenia bazy pośredników skupionych wokół Open Partners, jak również poszerzania portfolio o produkty ubezpieczeniowe i nowe obszary pokrewne do rynku finansowego. Spółka zakłada, że do końca przyszłego roku będzie skupiać w sieci partnerskiej co najmniej 1 300 firm w całej Polsce.

  Komentarz Pawła Komara, Członka Zarządu Open Finance SA, o Open Partners - https://www.youtube.com/watch?v=vdjPgCZV4IY

  Ekspert Finansowy

  Karolina Bursa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie