×
  Andżelika Sokół

  Andżelika Sokół / p.o. Rzecznika prasowego p.o. Rzecznika prasowego

  Płać mniej z Grupą Open Finance SA!

  Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a słoneczna pogoda za oknem sprawia, że coraz więcej czasu spędzamy poza domem. Grupa Open Finance SA – wychodząc naprzeciw „wakacyjnym” potrzebom Klientów – przygotowała dodatkowe promocje.

  Klient – po odbyciu spotkania z doradcą finansowym Open Finance SA lub doradcą nieruchomościowym Home Broker SA – otrzymuje e-kartę OpenCard. Dzięki tej karcie, przez kolejne trzy miesiące, Klienci zapłacą o 50% mniej za wszystkie potrawy z karty lub 30% mniej za cały rachunek w ponad 800 restauracjach w całej Polsce, a zniżki przez cały okres promocji są nielimitowane.

  Wprowadzona przez Grupę Open Finance SA promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2016 roku lub do wyczerpania kodów promocyjnych. Skorzystać z niej może każdy Klient, który umówi spotkanie z doradcą finansowym lub nieruchomościowym za pośrednictwem Call Center, zaakceptuje regulamin promocji i odbędzie spotkanie z doradcą w oddziale. Promocja obowiązuje w całej Grupie Open Finance SA – oznacza to, że z promocji skorzystać mogą zarówno Klienci Open Finance jak i Home Broker.

  Grupa Open Finance jest niekwestionowanym liderem na rynku nieruchomościowym i finansowym, takie wyróżnienie zobowiązuje nas do stałego monitorowania rynku i odpowiadania na bieżące potrzeby naszych Klientów. Przygotowanie produktu, który zbliży do nas do Klientów ma dla nas dużą wartość. Działania te pokazują nam również, że bycie „na bieżąco” pozwala lepiej poznać odbiorcę oraz nawiązać z nim profesjonalne i długotrwałe relacje. Wyniki wprowadzonej promocji są satysfakcjonujące, a fakt, że dajemy coś „od siebie” buduje naszą markę w oczach Klientów – komentuje Jakub Strzelczyk, dyrektor marketingu Open Finance i Home Broker.

  Osoba, która weźmie udział w promocji, otrzymuje e-kartę OpenCard upoważniającą do rabatów w całej Polsce przez okres trzech miesięcy od daty jej aktywacji. Szczegółowy regulamin promocji dostępny
  jest na stronie internetowej Open Finance (www.open.pl) i Home Broker (www.homebroker.pl) w zakładce regulaminy. Promocja jest ograniczona czasowo, dlatego – kto pierwszy, ten lepszy!

  Ekspert Finansowy

  Andżelika Sokół
  p.o. Rzecznika prasowego
  Przyokopowa 33
  01-208 Warszawa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie