Klient – po odbyciu spotkania z doradcą finansowym Open Finance SA lub doradcą nieruchomościowym Home Broker SA – otrzymuje e-kartę OpenCard. Dzięki tej karcie, przez kolejne trzy miesiące, Klienci zapłacą o 50% mniej za wszystkie potrawy z karty lub 30% mniej za cały rachunek w ponad 800 restauracjach w całej Polsce, a zniżki przez cały okres promocji są nielimitowane.

Wprowadzona przez Grupę Open Finance SA promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2016 roku lub do wyczerpania kodów promocyjnych. Skorzystać z niej może każdy Klient, który umówi spotkanie z doradcą finansowym lub nieruchomościowym za pośrednictwem Call Center, zaakceptuje regulamin promocji i odbędzie spotkanie z doradcą w oddziale. Promocja obowiązuje w całej Grupie Open Finance SA – oznacza to, że z promocji skorzystać mogą zarówno Klienci Open Finance jak i Home Broker.

Grupa Open Finance jest niekwestionowanym liderem na rynku nieruchomościowym i finansowym, takie wyróżnienie zobowiązuje nas do stałego monitorowania rynku i odpowiadania na bieżące potrzeby naszych Klientów. Przygotowanie produktu, który zbliży do nas do Klientów ma dla nas dużą wartość. Działania te pokazują nam również, że bycie „na bieżąco” pozwala lepiej poznać odbiorcę oraz nawiązać z nim profesjonalne i długotrwałe relacje. Wyniki wprowadzonej promocji są satysfakcjonujące, a fakt, że dajemy coś „od siebie” buduje naszą markę w oczach Klientów – komentuje Jakub Strzelczyk, dyrektor marketingu Open Finance i Home Broker.

Osoba, która weźmie udział w promocji, otrzymuje e-kartę OpenCard upoważniającą do rabatów w całej Polsce przez okres trzech miesięcy od daty jej aktywacji. Szczegółowy regulamin promocji dostępny
jest na stronie internetowej Open Finance (www.open.pl) i Home Broker (www.homebroker.pl) w zakładce regulaminy. Promocja jest ograniczona czasowo, dlatego – kto pierwszy, ten lepszy!

Andżelika Sokół
p.o. Rzecznika prasowego
785 934 793
pr@open.pl