Ten rok rozpoczął się od wielu zmian na rynku finansowym, dlatego z myślą o komforcie i oszczędności czasu naszych Klientów obie spółki połączyły siły oferując wyjątkową promocję.

Każdy z Klientów, który zdecyduje się na wybór mieszkania przy pomocy doradcy z Home Broker (warto wspomnieć, że wyłączony z oferty jest zakup domu lub lokalu), a następnie skredytuje jego zakup korzystając ze wsparcia doradcy Open Finance, otrzyma w ramach promocji „Mieszkaj Bezpiecznie”… bezpłatne roczne ubezpieczenie tego mieszkania!

Ubezpieczenie nieruchomości jest zazwyczaj sporym wydatkiem na początku naszych formalności kredytowych, dlatego z myślą o Klientach i ich budżetach, Open Finance zaoferuje w prezencie ubezpieczenie wybranego mieszkania. Dzięki temu Klient zaoszczędzi pieniądze, które będzie mógł przeznaczyć na inne cele np. wyposażenie, mając jednocześnie pewność, że jego wymarzone „4 kąty” są w pełni zabezpieczone.

Jesteśmy pewni, że nasza propozycja wesprze kupujących w podjęciu decyzji o zakupie „własnego M”. Podczas już jednej wizyty w oddziale Klient sprawdzi czy „stać” go na wybrane mieszkanie, jak wygląda finansowanie tej nieruchomości i która oferta jest dla niego oraz jego bliskich najkorzystniejsza - mówi Helena Kamińska, Członek Zarządu Open Finance SA.

Klienci zainteresowani promocją Open Finance i Home Broker mogą  kontaktować się przez specjalny formularz kontaktowy na stronach www.open.pl  i www.homebroker.pl. Promocja obowiązuje w oddziałach Open Finance i Home Broker na terenie Polski.

 

Karolina Bursa
Rzecznik prasowy
781 141 460
pr@open.pl