×
  Karolina Bursa

  Karolina Bursa /

  Promocja „Mieszkaj Bezpiecznie” Kredyt hipoteczny

  Wymarzone mieszkanie, korzystne finansowanie, szybkie i kompleksowe załatwienie formalności „w jednym miejscu” i… bezpłatne ubezpieczenie nieruchomości. Czy można chcieć więcej? Specjalnie dla Klientów Open Finance i Home Broker przygotowały promocję „Mieszkaj Bezpiecznie”, która rusza już dzisiaj 1 lutego 2016 roku.

  Ten rok rozpoczął się od wielu zmian na rynku finansowym, dlatego z myślą o komforcie i oszczędności czasu naszych Klientów obie spółki połączyły siły oferując wyjątkową promocję.

  Każdy z Klientów, który zdecyduje się na wybór mieszkania przy pomocy doradcy z Home Broker (warto wspomnieć, że wyłączony z oferty jest zakup domu lub lokalu), a następnie skredytuje jego zakup korzystając ze wsparcia doradcy Open Finance, otrzyma w ramach promocji „Mieszkaj Bezpiecznie”… bezpłatne roczne ubezpieczenie tego mieszkania!

  Ubezpieczenie nieruchomości jest zazwyczaj sporym wydatkiem na początku naszych formalności kredytowych, dlatego z myślą o Klientach i ich budżetach, Open Finance zaoferuje w prezencie ubezpieczenie wybranego mieszkania. Dzięki temu Klient zaoszczędzi pieniądze, które będzie mógł przeznaczyć na inne cele np. wyposażenie, mając jednocześnie pewność, że jego wymarzone „4 kąty” są w pełni zabezpieczone.

  Jesteśmy pewni, że nasza propozycja wesprze kupujących w podjęciu decyzji o zakupie „własnego M”. Podczas już jednej wizyty w oddziale Klient sprawdzi czy „stać” go na wybrane mieszkanie, jak wygląda finansowanie tej nieruchomości i która oferta jest dla niego oraz jego bliskich najkorzystniejsza - mówi Helena Kamińska, Członek Zarządu Open Finance SA.

  Klienci zainteresowani promocją Open Finance i Home Broker mogą  kontaktować się przez specjalny formularz kontaktowy na stronach www.open.pl  i www.homebroker.pl. Promocja obowiązuje w oddziałach Open Finance i Home Broker na terenie Polski.

   

  Ekspert Finansowy

  Karolina Bursa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie