Od dziś każdy Klient – który kupi mieszkanie za pośrednictwem Home Broker SA lub weźmie kredyt hipoteczny czy gotówkowy za pośrednictwem spółki Open Finance SA i przystąpi do programu lojalnościowego „DOM” – otrzyma 10% rabatu na pierwsze zakupy w Leroy Merlin i wizualizację mieszkania – łazienki i kuchni – za 1 grosz! Wykorzystaj zakup mieszkania i stwórz swoje wymarzone „M”!

Programy rządowe, które wspierają młodych ludzi w zakupie nieruchomości sprawiają, że popyt na mieszkania stale rośnie. Kupując mieszkanie sięgamy po kredyt hipoteczny, a na jego wykończenie potrzebujemy „ekstra” gotówki. Wymarzone mieszkanie, to nie tylko piękna lokalizacja i metraż odpowiadający naszym codziennym potrzebom, ale przede wszystkim jakość produktów, które służą nam podczas remontu i wykończenia przysłowiowych czterech ścian. Wszystko to łączy się w pewną całość, a Grupa Open Finance SA nawiązując współpracę z Leroy Merlin chce spełniać potrzeby swoich Klientów i być zawsze o krok przed konkurencją.

Nawiązywanie współpracy z firmami, których świadczone na rynku usługi są na wysokim poziomie, pozwala nam budować wizerunek profesjonalnej i silnej marki. Dostarczanie naszym Klientom dodatkowych rozwiązań i promocji pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi. Klient, który jest zainteresowany zakupem nieruchomości otrzymuje od nas wsparcie w jej finansowaniu – takie działania są dwutorowe, czyli klient zaciągający za pośrednictwem Open Finance SA kredyt hipoteczny ma możliwość poznania całego wachlarza nieruchomości, które są w portfelu spółki Home Broker. Każda dodatkowa promocja dla naszych Klientów pozwala im spełniać swoje marzenia oraz realizować wcześniej wypracowane plany – mówi Jakub Strzelczyk, dyrektor ds. marketingu Home Broker SA i Open Finance SA.

Skorzystać z oferty specjalnej może każdy Klient, który kupi mieszkanie lub weźmie kredyt hipoteczny czy gotówkowy za pośrednictwem Grupy Open Finance SA i otrzyma list intencyjny, za pomocą którego może przystąpić do programu lojalnościowego Leroy Merlin „DOM”. Przystąpienie do programu „DOM”, upoważnia Klienta do skorzystania z dziesięcioprocentowego rabatu na pierwsze zakupy w Leroy Merlin. Poza wymienionymi usługami, klient po przystąpieniu do programu „DOM” może korzystać ze wszystkich korzyści płynących z programu lojalnościowego. Dziesięcioprocentowy rabat udzielany jest na pierwsze zakupy w sklepie Leroy Merlin i jest naliczany na podstawie okazanej kasjerowi karty „DOM”. Przedstawiona oferta dotyczy zakupów detalicznych. Spełnienie warunków upoważnia również Klienta do otrzymania wizualizacji swojego mieszkania – łazienki i kuchni – za jeden grosz! Wizualizacja pomieszczeń wchodzących w skład mieszkania zostanie przygotowana w programie komputerowym, w oparciu o towary dostępne w ofercie Leroy Merlin. Co ważne, wizualizacja ta przygotowywana jest na podstawie wytycznych Klienta – jego propozycji
i sugestii.

Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej Open Finance SA oraz Home Broker SA w zakładce regulaminy. Po szczegóły oferty zapraszamy również do naszych konsultantów: 801 600 200 i 801 900 200.

Andżelika Sokół
p.o. Rzecznika prasowego
785 934 793
pr@open.pl