×
  Andżelika Sokół

  Andżelika Sokół / p.o. Rzecznika prasowego p.o. Rzecznika prasowego

  Stwórz swoje wymarzone mieszkanie Kredyt hipoteczny

  Grupa Open Finance SA we współpracy z Leroy Merlin przygotowała dla swoich Klientów ofertę specjalną.

  Od dziś każdy Klient – który kupi mieszkanie za pośrednictwem Home Broker SA lub weźmie kredyt hipoteczny czy gotówkowy za pośrednictwem spółki Open Finance SA i przystąpi do programu lojalnościowego „DOM” – otrzyma 10% rabatu na pierwsze zakupy w Leroy Merlin i wizualizację mieszkania – łazienki i kuchni – za 1 grosz! Wykorzystaj zakup mieszkania i stwórz swoje wymarzone „M”!

  Programy rządowe, które wspierają młodych ludzi w zakupie nieruchomości sprawiają, że popyt na mieszkania stale rośnie. Kupując mieszkanie sięgamy po kredyt hipoteczny, a na jego wykończenie potrzebujemy „ekstra” gotówki. Wymarzone mieszkanie, to nie tylko piękna lokalizacja i metraż odpowiadający naszym codziennym potrzebom, ale przede wszystkim jakość produktów, które służą nam podczas remontu i wykończenia przysłowiowych czterech ścian. Wszystko to łączy się w pewną całość, a Grupa Open Finance SA nawiązując współpracę z Leroy Merlin chce spełniać potrzeby swoich Klientów i być zawsze o krok przed konkurencją.

  Nawiązywanie współpracy z firmami, których świadczone na rynku usługi są na wysokim poziomie, pozwala nam budować wizerunek profesjonalnej i silnej marki. Dostarczanie naszym Klientom dodatkowych rozwiązań i promocji pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi. Klient, który jest zainteresowany zakupem nieruchomości otrzymuje od nas wsparcie w jej finansowaniu – takie działania są dwutorowe, czyli klient zaciągający za pośrednictwem Open Finance SA kredyt hipoteczny ma możliwość poznania całego wachlarza nieruchomości, które są w portfelu spółki Home Broker. Każda dodatkowa promocja dla naszych Klientów pozwala im spełniać swoje marzenia oraz realizować wcześniej wypracowane plany – mówi Jakub Strzelczyk, dyrektor ds. marketingu Home Broker SA i Open Finance SA.

  Skorzystać z oferty specjalnej może każdy Klient, który kupi mieszkanie lub weźmie kredyt hipoteczny czy gotówkowy za pośrednictwem Grupy Open Finance SA i otrzyma list intencyjny, za pomocą którego może przystąpić do programu lojalnościowego Leroy Merlin „DOM”. Przystąpienie do programu „DOM”, upoważnia Klienta do skorzystania z dziesięcioprocentowego rabatu na pierwsze zakupy w Leroy Merlin. Poza wymienionymi usługami, klient po przystąpieniu do programu „DOM” może korzystać ze wszystkich korzyści płynących z programu lojalnościowego. Dziesięcioprocentowy rabat udzielany jest na pierwsze zakupy w sklepie Leroy Merlin i jest naliczany na podstawie okazanej kasjerowi karty „DOM”. Przedstawiona oferta dotyczy zakupów detalicznych. Spełnienie warunków upoważnia również Klienta do otrzymania wizualizacji swojego mieszkania – łazienki i kuchni – za jeden grosz! Wizualizacja pomieszczeń wchodzących w skład mieszkania zostanie przygotowana w programie komputerowym, w oparciu o towary dostępne w ofercie Leroy Merlin. Co ważne, wizualizacja ta przygotowywana jest na podstawie wytycznych Klienta – jego propozycji
  i sugestii.

  Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej Open Finance SA oraz Home Broker SA w zakładce regulaminy. Po szczegóły oferty zapraszamy również do naszych konsultantów: 801 600 200 i 801 900 200.

  Ekspert Finansowy

  Andżelika Sokół
  p.o. Rzecznika prasowego
  Przyokopowa 33
  01-208 Warszawa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie