×
  Karolina Bursa

  Karolina Bursa /

  Superbrands Polska Marka 2018 dla Open Finance Kredyt gotówkowy

  Największy pośrednik finansowy na polskim rynku otrzymał tytuł Superbrands Polska Marka 2018 w kategorii „Usługi finansowe i agencje nieruchomości”. O przyznaniu tytułu Superbrands 2018 decydowali wyłącznie konsumenci w ramach największego niezależnego badania marek w Polsce.

  To dla nas niesamowity prezent noworoczny! Ogromna duma, ale i satysfakcja, znaleźć się w gronie marek z tytułem Superbrands Polska Marka 2018. Dziękujemy Klientom za zaufanie oraz docenienie naszych usług, tym bardziej, że priorytetem w pracy jest dla nas jakość obsługi oraz profesjonalizm. Nie byłoby też tego tytułu bez zaangażowania naszych ekspertów finansowych, którzy są najlepszymi ambasadorami marki Open Finance SA – mówi Jakub Strzelczyk, dyrektor marketingu Open Finance SA.

  Kluczowym kryterium branym pod uwagę w trakcie badań Superbrands Polska Marka 2018 jest polecanie marki, która jest utożsamiana z zaufaniem oraz jakością. Najwyżej ocenione marki stworzone w Polsce otrzymują tytuł Superbrands Polska Marka (marki z indeksem powyżej 30% średniej z indeksu „najlepszych 3” marek w kategorii). Minimalna znajomość marki to 35%.

  W ramach badania konsumenckiego realizowanego przez ARC Rynek i Opinia - na łącznej próbie ponad 10 tysięcy respondentów - określany jest indeks siły marki Superbrands. Indeks jest różnicą polecania i odradzania marki.

  Badanie konsumenckie na potrzeby edycji 2018 zostało zrealizowane we wrześniu 2017 roku, metodą CAWI, na próbie N=10 037 przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia. Objęło prawie 2 000 marek konsumenckich.

  Ekspert Finansowy

  Karolina Bursa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie