×
  Karolina Bursa

  Karolina Bursa /

  W Legionowie powstał kolejny oddział partnerski Kredyt gotówkowy

  Open Finance, Home Broker i Open Brokers – usługi tych 3 spółek będą od dzisiaj dostępne w oddziale franczyzowym w Legionowie przy ul. Kopernika 8 (róg ulic Piłsudskiego i Kopernika).

  To pierwsza taka placówka partnerska Grupy Open Finance w mieście, która w jednym miejscu umożliwia Klientom korzystanie z kompleksowych usług pośrednictwa finansowego, nieruchomościowego oraz z oferty ubezpieczeniowej. 

  Placówka franczyzowa została dzisiaj oficjalnie otwarta i zlokalizowana jest w samym centrum Legionowa. Czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00. Do dyspozycji Klientów będą eksperci zajmujący się tematami finansowymi i ubezpieczeniowymi oraz doradcy ds. nieruchomości.

  Klienci oraz przedsiębiorcy z Legionowa mają dostęp do aż 19 banków, 700 inwestycji deweloperskich, 35 tys. ofert nieruchomościowych w 20 największych portalach internetowych i 23 towarzystw ubezpieczeniowych pod „jednym dachem”. Za pośrednictwem placówki Klienci mogą skorzystać z oferty Open Finance w zakresie m.in. kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych, ale również uzyskać wsparcie pośrednika Home Broker przy kupnie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości – i to w całej Polsce. Uzupełnieniem będzie także szeroka oferta ubezpieczeń m.in. komunikacyjnych, życiowych czy majątkowych oferowana przez multiagencję Open Brokers.

  To dla mnie ogromna satysfakcja, że placówka partnerska Open Finance będzie otwarta właśnie w moim mieście, w Legionowie. Jestem pewien, że nasza unikatowa oferta, która „pod jednym dachem” łączy finanse, nieruchomości i ubezpieczenia to to, czego oczekują klienci, ale i lokalny biznes w Legionowie oraz okolicy. Wierzę w tę współpracę – zresztą wszystkie przygotowania, merytoryczne szkolenia, specjalistyczne narzędzia pracy to profesjonalna i kompleksowa propozycja franczyzodawcy - mówi Marcin Grądzki, właściciel placówki franczyzowej Grupy Open Finance w Legionowie. Tak jak hasłem naszego miasta jest „Legionowo. Porusza!”, tak zależy mi, aby nasi Klienci byli „poruszeni” jakością i ofertą w naszej placówce, do której zapraszam po wsparcie, wskazówki i profesjonalną obsługę w temacie finansów osobistych, nieruchomości oraz ubezpieczeń – dodaje Marcin Grądzki.

  Grupa Open Finance oficjalnie informowała o uruchomieniu nowej linii biznesowej w listopadzie 2017 roku. Teraz, zgodnie z harmonogramem, przyszedł moment na otwarcie kolejnego oddziału w ramach nowego modelu sprzedażowego. W 2018 roku zaplanowano otwarcie 25 placówek partnerskich. Co istotne, podpisano już umowy o współpracę na 15 kolejnych oddziałów. Tym samym - po zaledwie trzech miesiącach 2018 roku - Grupa zrealizowała ponad połowę biznesplanu.

  Zainteresowanie naszą ofertą franczyzową przerosło oczekiwania – liczba zainteresowanych partnerów oraz lokalnego biznesu pokazała, że ta inicjatywa to „strzał w dziesiątkę”. Placówka w Legionowie to będzie jedna z najlepszych wizytówek współpracy Grupy Open Finance z energicznymi oraz rzetelnymi przedsiębiorcami, takimi jak Marcin Grądzki – nasz franczyzobiorca - mówi Grzegorz Dul, dyrektor zarządzający franczyzą w Grupie Open Finance.

  Ekspert Finansowy

  Karolina Bursa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie