×
  Karolina Bursa

  Karolina Bursa /

  Weekend majowy a… pusty portfel Kredyt gotówkowy

  Marzysz o krótkim majowym urlopie i chcesz odpocząć od codziennych obowiązków? Chcesz spędzić kilka dni na świeżym powietrzu, a Twój portfel „świeci pustkami”? W prosty i szybki sposób możesz otrzymać wsparcie gotówkowe na „majówkę”.

  Rynek finansowy oferuje nam szeroki wachlarz ofert wsparcia gotówkowego, z którego możemy w łatwy sposób skorzystać i szybko sfinalizować zawartą umowę. Niskokwotowe pożyczki finansowe nie wymagają wypełniania przez nas wielu formalności, a dokumenty, które powinniśmy dostarczyć, są skrócone do minimum. Wybierając się do banku po tzw. szybki kredyt gotówkowy, warto zabrać ze sobą jedynie dowód osobisty i dokumenty potwierdzające zatrudnienie i wysokość wynagrodzenia. Mogą to być: PIT-11, wyciągi bankowe za ostatnie trzy miesiące czy trzy ostatnie druki RMUA.

  Większość banków przy niewielkich kwotach pożyczki stosuje procedurę uproszczoną i nie wymaga przedstawionych zaświadczeń od pracodawcy. Wystarczy do wniosku kredytowego dołączyć oświadczenie o zatrudnieniu – w ten sposób Klient może otrzymać kredyt nawet podczas jednej wizyty w instytucji finansowej.

  Wszystkie formalności związane z pożyczką gotówkową Klient może załatwić również przez internet. Bankowość elektroniczna jest kluczowym elementem bankowości transakcyjnej i w ostatnim czasie stała się bardzo popularna. Całodobowe wsparcie dotyczy zarówno dostępu do rachunku, jak i formalności związanych z zaciągniętymi pożyczkami.

  Wsparcie gotówkowe Klient może otrzymać nawet w ciągu 24 godzin, a jego kwota – w zależności od potrzeb Klienta – może wynosić od 500 do 20 000 zł. Minimalny okres kredytowania to trzy miesiące, a Klienci spodziewający się przypływu gotówki mogą spłacić zaciągnięty kredyt przed terminem, gdyż opłata konsumencka gwarantuje brak opłat za wcześniejszą spłatę kredytu.

  Pamiętajmy  jednak o ważnym elemencie – nawet jeśli nie mamy za dużo czasu, zwróćmy uwagę na koszty: prowizję, oprocentowanie, koszt ubezpieczenia i opłatę przygotowawczą, która często określona jest kwotowo. Roczna rzeczywista stopa oprocentowania (RRSO) wyliczy koszt kredytu w skali roku.

  W ofercie instytucji finansowych znajdziemy również produkty dodatkowe, tj. karty kredytowe, debety czy limity, na spłatę których możemy wpłacać jedynie kwotę minimalną czyli koszt odsetkowy. W prosty i szybki sposób Klient może skorzystać ze zbliżającego się wielkimi krokami weekendu majowego oraz cieszyć się w pełni z uroków wiosny – jeszcze nigdy nie było to takie proste!

  Autor: Justyna Majchrzak, analityczka w Open Finance SA

  Ekspert Finansowy

  Karolina Bursa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie