×
  Karolina Bursa

  Karolina Bursa /

  Własne mieszkanie „pod choinką”? Kredyt gotówkowy

  Czas świąteczny to nie tylko „pogoń” za najlepszymi prezentami dla Bliskich czy szykowanie najsmaczniejszej kolacji wigilijnej. To zwłaszcza okres spotkań, spokojnych rozmów z rodziną, ale i moment powrotów do domów na Święta, zwłaszcza osób, które na co dzień mieszkają oraz pracują poza Polską.

  To zwłaszcza ich Open Finance i Home Broker zapraszają na rozmowę w tzw. okresie międzyświątecznym  - może to dobry moment na decyzje o powrocie do kraju na stałe? Już od dłuższego czasu obaj pośrednicy obserwują większe zainteresowanie Klientów mieszkających za granicą kwestiami kredytu hipotecznego oraz kupnem mieszkania nad Wisłą. Najczęściej pojawiającym się pytaniem jest to o walutę kredytu i formalności z tym związane. To zagadnienie najbardziej interesuje Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Norwegii. Warto podkreślić, że fakt otrzymywania wynagrodzenia w obcej walucie absolutnie nie uniemożliwia zaciągnięcia kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości w Polsce. Jest jednakże szereg wytycznych ze strony banków, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa z ekspertem, który zna procedury oraz wesprze w formalnościach.

  Wielu Klientów podpytuje naszych doradców w imieniu swoich Bliskich jak wyglądają formalności związane z kupnem mieszkania czy zaciągnięciem kredytu. To zazwyczaj osoby, które jakiś temu wyemigrowały i teraz zastanawiają się nad powrotem do Polski. Zbliżający się okres między Świętami a Sylwestrem to dobra okazja, aby takie osoby - odwiedzające rodziny – osobiście spotkały się z naszymi ekspertami oraz porozmawiały w „4 oczy”. Oddziały Open Finance i Home Broker są otwarte pod koniec grudnia oraz z przyjemnością porozmawiamy z Klientami o ich planach zakupu nieruchomości w Polsce czy możliwościach finansowych, związanych z powrotem do kraju - mówi Karol Romecki, dyrektor regionalny
  w Home Broker.

  Ponadto, jest też grono Klientów, którzy wprawdzie nie planują w najbliższym czasie powrotu do Polski, ale poważnie rozważają zakup nieruchomości w kraju jako inwestycji, zazwyczaj pod długoterminowy wynajem. Takie „4 kąty” mogą przynosić stałe, dodatkowe przychody Klientom, ale też pełnić funkcję „hotelu” podczas pobytu w Polsce.

  Oddziały Open Finance i Home Broker są do dyspozycji Klientów w tzw. okresie międzyświątecznym, od 27 do 29 grudnia br.

  Pełne informacje o godzinach otwarcia oraz lokalizacjach placówek w całym kraju można znaleźć na stronie https://www.open.pl/oddzialy oraz https://homebroker.pl/nasze-oddzialy

  Ekspert Finansowy

  Karolina Bursa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie