×
  Karolina Bursa

  Karolina Bursa /

  „Zaufanie przede wszystkim” Kredyt gotówkowy

  Spółki, które są liderami na rynku pośrednictwa finansowego i nieruchomościowego właśnie wdrażają projekt rozwojowy „Zaufanie przede wszystkim”, promujący tę wartość wśród pracowników, Klientów i partnerów biznesowych.

  Pierwszą inicjatywą w tym zakresie jest objęcie patronatem I Kongresu Zaufania – unikatowego wydarzenia, poruszającego tematykę mądrego zaufania w biznesie, które odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2018 roku w Warszawie.

  Sama wartość „zaufanie” jest wpisana w DNA Open Finance i Home Broker. Na tym zbudowaliśmy naszą siłę rynkową, ale też poczucie satysfakcji z profesjonalnie wykonanej pracy. Wierzymy, że nasi pracownicy, Klienci i partnerzy biznesowi oceniają nasze działanie nie tylko przez pryzmat skuteczności sprzedażowej, ale i słowności. Wprowadzamy nowy program w naszych spółkach, dlatego, że zależy nam na kształtowaniu odpowiednich postaw, opartych na wiarygodności, dotrzymywaniu słowa oraz wzajemnym szacunku - mówi Przemysław Guberow, Prezes Zarządu Open Finance i Home Broker.

  Na początek spółki planują przeprowadzenie wśród kadry menadżerskiej profesjonalnego badania dotyczącego efektywności organizacji, które wskaże, jakie są mocne obszary w firmach, a jakie wymagają jeszcze udoskonalenia. Badanie będzie jednocześnie wstępem do kolejnych etapów programu „Zaufanie przede wszystkim” i budowy kapitału społecznego. Będą to m.in. warsztaty wewnętrzne o budowaniu zaufania w zespołach (sieci sprzedaży, jak i centrali) oraz dedykowany warsztat dla menadżerów, przeprowadzony przez trenera rozwoju osobistego - Sebastiana Kotowa.

  Zaufanie to niezastąpiona wartość w biznesie. Nasze spółki dynamicznie rozwijają sięna rynku, szukają coraz to nowszych rozwiązań biznesowych oraz planują kolejne projekty. Jedno pozostaje niezmienne – zaufanie Klientów i partnerów biznesowych, którzy chcą z nami robić „biznes” oraz pracownicy, którzy chcą być częścią naszego zespołu. Dlatego pragniemy jeszcze szerzej rozwijać kulturę organizacyjną spółek, jak i wzmacniać nasze relacje właśnie w „duchu” zaufania -  mówi Paweł Komar, Członek Zarządu Open Finance i Home Broker.

  Program Open Finance i Home Broker ruszył na początku kwietnia 2018 roku i potrwa rok. Wezmą w nim udział wszyscy pracownicy spółek czyli ok. 4 000 osób. Program jest kontynuacją tendencji rynkowej - odpowiedzialności w biznesie. To jeden z pierwszych etapów rozbudowy organizacji opartej na zaufaniu. Firma, w której ludzie sobie wzajemnie ufają, której ufają partnerzy i Klienci – to główny cel inicjatywy podjętej przez spółki z Grupy Open Finance.

  Ekspert Finansowy

  Karolina Bursa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie