Jak rozpocząć współpracę z Open Finance?

11/06/2020

Chyba każdy z nas, myśląc o wyjściu poza dom ma w głowie wyliczankę: klucze, portfel, maska, telefon (być może w innej kolejności). Wchodzimy do pomieszczenia i stajemy przed kolejnym dylematem: czy muszę stać w tej kolejce? Czy te odległości między oczekującymi są zachowane? Jak długo ten pan z katarem będzie stał przy okienku? Na szczęście coraz więcej firm oferuje już rezerwację terminu spotkania. W dużej mierze jest to związane z bezpieczeństwem i COVID-19, ale na pewno też z wygodą i oszczędnością czasu

Z tego artykułu dowiesz się:

 

Jakie możliwości daje Open Finance Klientom odwiedzającym stronę open.pl

Z myślą o Klientach którzy chcą przed spotkaniem sami, w zaciszu własnego domu porównać banki - przygotowaliśmy porównywarki ofert kredytowych. Znajdziecie tutaj Państwo zarówno porównanie ofert kredytów gotówkowych jak i hipotecznych. Dodatkowo na naszej stronie dostępne są kalkulatory rat kredytów gotówkowych, hipotecznych i konsolidacyjnych. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć swoja wiedze na temat finansów przygotowaliśmy poradnik finansowy i aktualności, gdzie znajdziecie Państwo artykuły i porady dotyczące kredytów i inwestycji.

 

Jak się umówić na konsultację z Ekspertem?

Właśnie ze względu na wygodę Klienta Open Finance już od lat ma prężnie działające Contact Center, dzięki czemu Klienci zawsze mogą się umówić telefonicznie do najbliższego oddziału. Zarówno numer kontaktowy jak i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: https://www.open.pl/. Tutaj po kliknięciu na pomarańczową ikonę (w prawym górnym rogu) „umów kontakt” jest możliwość wyboru rodzaju kontaktu z Ekspertem Finansowym: telefoniczny „Preferuję kontakt telefoniczny” lub spotkanie stacjonarne  „Chcę się spotkać z Ekspertem” po wypełnieniu zgłoszenia należy nacisnąć przycisk wyślij.

To wszystko! Tak niewiele wystarczy, by zmniejszyć ryzyko straty czasu w kolejkach i ograniczyć kontakt z innymi ludźmi. By nie odkładać marzeń na później.

 

Zdalne spotkanie z Ekspertem Finansowym

Co jeżeli chcecie Państwo porozmawiać o budowaniu zdolności kredytowej, ale nie czujecie się na tyle dobrze, by się spotkać w oddziale? Może trzeba pomyśleć o wsparciu finansowym dla Państwa firmy ale nie ma możliwości, aby w najbliższym czasie zobaczyć się osobiście z Ekspertem? Lub po prostu, macie Państwo obawy związane z pandemią i nie chcecie wychodzić z domu? Alternatywą dla wizyty w biurze, jest spotkanie zdalne, można je umówić tak samo jak spotkania stacjonarne - zaznaczając, że ma być konsultacja online.

Ekspert telefonicznie wyjaśni wszystkie kwestie, pokieruje jakie dokumenty należy zebrać, czego w najbliższym czasie unikać, by zdolność kredytowa była na odpowiednim poziomie. Bezpośredni kontakt z Ekspertem będzie konieczny tylko przy złożeniu wniosków do Banku. Eksperci finansowi już po pierwszym kontakcie są do Państwa dyspozycji, zarówno telefonicznie, jak i mailowo.

Open Finance cały czas dba, aby w najbardziej odpowiednich dla Państwa warunkach, spełniały się Państwa plany i zamierzone cele.

 

 

Sprawdź też:

Jak wygląda model obsługi Klienta w czasie pandemii?

Jak wybrać najlepszy kredyt hipoteczny

 

Umów darmowy kontakt z Ekspertem Open Finance

  • Wygodnie - rozmowa telefoniczna lub spotkanie
  • Kompleksowe wsparcie
  • Bez zobowiązań
c5eb9ea0-7b7e-4588-b0b3-c4bc40acaff5.jpg

Powiązane artykuły

kredyt hipo przy niskich dochodach.png
10/22/2021

Jak uzyskać kredyt hipoteczny przy niskich dochodach?

Jak wynika z badań sondażowych przeprowadzonych wśród Polaków posiadanie własnego domu lub mieszkania to jeden z życiowych priorytetów. Liczby nie kłamią i jak wskazuje Biuro Informacji Kredytowej (dalej BIK) popyt na kredyty mieszkaniowe wciąż rośnie. Nie dla każdego jednak kredyt hipoteczny jest na wyciągnięcie ręki. Problem pojawia się wówczas, gdy co miesiąc na konto wpływa zbyt niski przelew od pracodawcy.
więcej >
ranking kredytów.png
10/22/2021

Ranking kredytów hipotecznych październik 2021

Zapraszamy na do zapoznania się z październikowym zestawieniem najtańszych ofert kredytu hipotecznego porównanych pod kątem najniższych kosztów całkowitych.
więcej >
shutterstock_761039812.png
10/20/2021

Czy stopy procentowe jeszcze wzrosną?

6 października 2021 roku Rada Polityki Pieniężnej, czyli organ decyzyjny Narodowego Banku Polskiego ogłosiła podwyżkę stóp procentowych z poziomu 0,1% do 0,5%. Następnego dnia Prezes NBP tłumacząc przyczyny takiej decyzji, zastrzegł również, że nie wyklucza, że jest to jedyna podwyżka w najbliższym czasie. Co myślą o tym analitycy bankowi? Czego możemy się spodziewać?
więcej >