Jak rozpocząć współpracę z Open Finance?

11/06/2020

Chyba każdy z nas, myśląc o wyjściu poza dom ma w głowie wyliczankę: klucze, portfel, maska, telefon (być może w innej kolejności). Wchodzimy do pomieszczenia i stajemy przed kolejnym dylematem: czy muszę stać w tej kolejce? Czy te odległości między oczekującymi są zachowane? Jak długo ten pan z katarem będzie stał przy okienku? Na szczęście coraz więcej firm oferuje już rezerwację terminu spotkania. W dużej mierze jest to związane z bezpieczeństwem i COVID-19, ale na pewno też z wygodą i oszczędnością czasu

Z tego artykułu dowiesz się:

 

Jakie możliwości daje Open Finance Klientom odwiedzającym stronę open.pl

Z myślą o Klientach którzy chcą przed spotkaniem sami, w zaciszu własnego domu porównać banki - przygotowaliśmy porównywarki ofert kredytowych. Znajdziecie tutaj Państwo zarówno porównanie ofert kredytów gotówkowych jak i hipotecznych. Dodatkowo na naszej stronie dostępne są kalkulatory rat kredytów gotówkowych, hipotecznych i konsolidacyjnych. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć swoja wiedze na temat finansów przygotowaliśmy poradnik finansowy i aktualności, gdzie znajdziecie Państwo artykuły i porady dotyczące kredytów i inwestycji.

 

Jak się umówić na konsultację z Ekspertem?

Właśnie ze względu na wygodę Klienta Open Finance już od lat ma prężnie działające Contact Center, dzięki czemu Klienci zawsze mogą się umówić telefonicznie do najbliższego oddziału. Zarówno numer kontaktowy jak i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: https://www.open.pl/. Tutaj po kliknięciu na pomarańczową ikonę (w prawym górnym rogu) „umów kontakt” jest możliwość wyboru rodzaju kontaktu z Ekspertem Finansowym: telefoniczny „Preferuję kontakt telefoniczny” lub spotkanie stacjonarne  „Chcę się spotkać z Ekspertem” po wypełnieniu zgłoszenia należy nacisnąć przycisk wyślij.

To wszystko! Tak niewiele wystarczy, by zmniejszyć ryzyko straty czasu w kolejkach i ograniczyć kontakt z innymi ludźmi. By nie odkładać marzeń na później.

 

Zdalne spotkanie z Ekspertem Finansowym

Co jeżeli chcecie Państwo porozmawiać o budowaniu zdolności kredytowej, ale nie czujecie się na tyle dobrze, by się spotkać w oddziale? Może trzeba pomyśleć o wsparciu finansowym dla Państwa firmy ale nie ma możliwości, aby w najbliższym czasie zobaczyć się osobiście z Ekspertem? Lub po prostu, macie Państwo obawy związane z pandemią i nie chcecie wychodzić z domu? Alternatywą dla wizyty w biurze, jest spotkanie zdalne, można je umówić tak samo jak spotkania stacjonarne - zaznaczając, że ma być konsultacja online.

Ekspert telefonicznie wyjaśni wszystkie kwestie, pokieruje jakie dokumenty należy zebrać, czego w najbliższym czasie unikać, by zdolność kredytowa była na odpowiednim poziomie. Bezpośredni kontakt z Ekspertem będzie konieczny tylko przy złożeniu wniosków do Banku. Eksperci finansowi już po pierwszym kontakcie są do Państwa dyspozycji, zarówno telefonicznie, jak i mailowo.

Open Finance cały czas dba, aby w najbardziej odpowiednich dla Państwa warunkach, spełniały się Państwa plany i zamierzone cele.

 

 

Sprawdź też:

Jak wygląda model obsługi Klienta w czasie pandemii?

Jak wybrać najlepszy kredyt hipoteczny

 

Umów darmowy kontakt z Ekspertem Open Finance

  • Wygodnie - rozmowa telefoniczna lub spotkanie
  • Kompleksowe wsparcie
  • Bez zobowiązań
c5eb9ea0-7b7e-4588-b0b3-c4bc40acaff5.jpg

Powiązane artykuły

shutterstock_1707844078.png
06/14/2021

Ranking kredytów gotówkowych czerwiec 2021

Kredyt gotówkowy można przeznaczyć na dowolny cel: wakacje, nowy komputer czy też remont w mieszkaniu. Bank nie będzie nas pytał o cel takiego kredytu, chyba, że staramy się o kredyt na cel specjalny taki jak np. fotowoltaika. Szukasz najkorzystniejszego dla siebie kredytu gotówkowego? Skontaktuj się z nami.
więcej >
shutterstock_1914593158.png
06/07/2021

Rodzinny bon mieszkaniowy – dofinansowanie z Polskiego Ładu

Polski Ład w swoim programie wprowadza wiele udogodnień w szczególności dla rodzin. Bon mieszkaniowy to pomoc w głównej mierze dla rodzin wielodzietnych oraz osób niepełnosprawnych, ale także dla jednoosobowych gospodarstw domowych czy małżeństw bez dzieci. Program będzie miał na celu dofinansowanie kupna czy wynajmu mieszkania, a także do budowy domu dla wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na własne M3.
więcej >
shutterstock_593494403.png
06/07/2021

Ranking kredytów hipotecznych czerwiec 2021

Na początku każdego miesiąca publikujemy ranking kredytów hipotecznych i tak zapraszam do zapoznania się z czerwcowym zestawieniem ofert kredytów hipotecznych z banków, porównanych pod kątem najniższych całkowitych kosztów kredytu. Równocześnie zachęcam do zapoznania się z naszą porównywarką kredytów hipotecznych.
więcej >