×
  Open Finance

  Open Finance / Eksperci Finansowi Eksperci Finansowi

  kredyt na remont Kredyt gotówkowy

  Kiedy planujesz remont mieszkania lub domu i nie masz wystarczających środków na jego realizację - kredyt gotówkowy będzie idealnym rozwiązaniem, aby sfinalizować plany. Farba, tapety, panele, meble czy płytki do łazienki to bardzo często wydatek rzędu kilku tysięcy złotych.

  Jeżeli brakuje Ci gotówki, najlepszym rozwiązaniem będzie kredyt gotówkowy z przeznaczeniem na remont.

  Odwiedzając placówkę banku, często wystarczy przynieść ze sobą dowód osobisty oraz zaświadczenie potwierdzające wysokość dochodu, aby w ciągu kilku minut dowiedzieć się jaką mamy zdolność kredytową. Kredyty gotówkowe wiążą się z minimalnymi formalnościami oraz szybką wypłatą środków, dlatego cieszą się dużą popularnością.

  Przed zaciągnięciem kredytu warto dobrze przekalkulować koszty jakie poniesiemy podczas remontu. Jeżeli są stosunkowo niewielkie warto wziąć kredyt gotówkowy, jednak należy pamiętać, że kredyt gotówkowy możemy zaciągnąć tylko do określonej kwoty i na określony czas. Jeżeli jednak remont wydaje się dość  kosztowny i sięga kwot rzędu kilkuset tysięcy złotych – wtedy warto pomyśleć o kredycie hipotecznym.

  U doradcy Open Finance porównasz oferty wielu banków. Zapraszamy na spotkanie.

   

  W Open Finance znajdziesz kredyt konsolidacyjny w trzech prostych i wygodnych krokach:

   

  WYBIERASZ

  Skorzystaj online z wyszukiwarki kredytów gotówkowych. Zaawansowane filtry pozwolą Ci znaleźć kredyt konsolidacyjny idealnie dopasowany do Twoch potrzeb i zawężą listę ofert kredytowych które przedstawi Ci porównywarka.

  PORÓWNUJESZ

  Szukasz kredytu z najniższą ratą czy z najniższą kwotą do spłaty? Funkcja sortowania wyników wyszukaniadaje Ci możliwość porównania kredytów w taki sposób jaki chcesz. 

  WNIOSKUJESZ

  Umów się online na spotkanie z Doardcą Open Finance podczas którego dowiesz się, jaką masz zdolność kredytową i wybierzesz ofertę kredytu najkorzystniejszą dla siebie.

  Open Finance

  Open Finance
  Eksperci Finansowi
  ul. Marynarska 13
  02-674 Warszawa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie