×
  Open Finance

  Open Finance / Eksperci Finansowi Eksperci Finansowi

  kredyt refinansowy Kredyt gotówkowy

  Kredyt refinansowy jest udzielany na spłatę innego zobowiązania. Najczęściej jest to zamiana wcześniej zaciągniętego kredytu, na nowy, korzystniejszy, w innym banku. Kredyt refinansowy opłaca się zaciągnąć, gdy, przykładowo, obecne oprocentowanie kredytów jest dużo niższe, niż kredytu, który zaciągnęliśmy kilka lat temu.

  Kredyt refinansowy umożliwia nam zamianę poprzedniego kredytu z wysokim oprocentowaniem, na nowy – z niższym.

  W Polsce, w ostatnim czasie znacznie zwiększyła się widza dotycząca finansów, efektem tego jest coraz większa popularność kredytów refinansowych.

  Refinansowanie umożliwia minimalizację kosztów kredytów. Warto jednak zwrócić uwagę na pojęcie konsolidacji: kredyt konsolidacyjny łączy kilka kredytów w jeden, który możemy spłacać na nowych, korzystniejszych warunkach, natomiast kredyt refinansowy dotyczy spłaty tylko jednego, wcześniej zaciągniętego zobowiązania.  

  Kiedy warto pomyśleć o refinansowaniu?

  Zawsze wtedy, gdy na rynku zachodzą znaczne zmiany dotyczące udzielania kredytów. Oczywiście mówimy tu o zmianach na korzyść kredytobiorcy.

  Refinansowanie kredytu należy rozważyć również w momencie pojawienia się problemów finansowych, jeżeli pojawiają się trudności w spłacaniu rat na dotychczasowych warunkach. W takiej sytuacji kredyt refinansowy może umożliwić nam wydłużenie okresu spłaty kredytu, dzięki temu nasza miesięczna rata będzie niższa.

  Jednak należy pamiętać tez o tym, że wydłużenie okresu kredytowania zawsze, w ostatecznym rozliczeniu, pociąga za sobą wzrost kosztów kredytu.

  Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące kredytów refinansowych bardzo jasno i klarownie przedstawi doradca podczas spotkania.

   

  W Open Finance znajdziesz kredyt refinansowy w trzech prostych i wygodnych krokach:

  WYBIERASZ

  Skorzystaj online z wyszukiwarki kredytów gotówkowych. Zaawansowane filtry pozwolą Ci znaleźć kredyt konsolidacyjny idealnie dopasowany do Twoch potrzeb i zawężą listę ofert kredytowych które przedstawi Ci porównywarka.

  PORÓWNUJESZ

  Szukasz kredytu z najniższą ratą czy z najniższą kwotą do spłaty? Funkcja sortowania wyników wyszukaniadaje Ci możliwość porównania kredytów w taki sposób jaki chcesz. 

  WNIOSKUJESZ

  Umów się online na spotkanie z Doardcą Open Finance podczas którego dowiesz się, jaką masz zdolność kredytową i wybierzesz ofertę kredytu najkorzystniejszą dla siebie.

   

  Open Finance

  Open Finance
  Eksperci Finansowi
  ul. Marynarska 13
  02-674 Warszawa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie