×
  Open Finance

  Open Finance / Eksperci Finansowi Eksperci Finansowi

  kredyt samochodowy Kredyt gotówkowy

  Kredyt samochodowy to rodzaj kredytu, który ma w ofercie wiele banków. Można go przeznaczyć na zakup nowego lub używanego środka transportu. Bank udzielając kredytu na samochód, automatycznie staje się jego właścicielem. W momencie spłacenia ostatniej raty kredytu, właścicielem auta staje się kredytobiorca.

  Kredyt samochodowy można przeznaczyć nie tylko na zakup samochodu osobowego, możemy zakupić również przyczepę kempingową, motor, skuter czy łódkę. Nie jest też istotne gdzie zakupimy wybrany przez nas środek transportu, może to być salon, komis lub osoba prywatna. Coraz częściej instytucje bankowe udzielają także kredytów na auta sprowadzone z zagranicy.

  Decyzje, o jakich trzeba informować bank dotyczą głównie gruntownych napraw, przerejestrowania lub sprzedaży. Zabezpieczeniem kredytu jest też cesja ubezpieczenia AC na bank. Ubezpieczenie wypłacone w razie zniszczenia auta przejmuje kredytodawca. Kredyt samochodowy w określonych przypadkach może mieć nieco niższe odsetki niż zwykły kredyt konsumpcyjny, co oczywiście jest korzyścią dla klienta. Dzieje się tak dzięki zabezpieczeniu, jakie bank ma w postaci pojazdu, ryzyko udzielonego kredytu jest wtedy mniejsze.

  Aby zaciągnąć kredyt samochodowy trzeba spełnić szereg warunków. Zazwyczaj dokładnie określony jest wiek samochodu, na który można wziąć kredyt, czas kredytowania oraz pozostałe warunki: oprocentowanie, wysokość kosztów dodatkowych. Banki bardzo dokładnie sprawdzają zdolność kredytową potencjalnego kredytobiorcy, ponieważ kredyty przeznaczone na zakup środka transportu są zazwyczaj udzielane na wysokie kwoty.

  Kredytobiorca staje się właścicielem pojazdu w momencie spłacenia ostatniej raty kredytu,.

  Po więcej szczegółów dotyczących kredytów samochodowych zapraszamy do doradcy Open Finance.

   

  W Open Finance znajdziesz kredyt samochodowy w trzech prostych i wygodnych krokach:

   

  WYBIERASZ

  Skorzystaj online z wyszukiwarki kredytów gotówkowych. Zaawansowane filtry pozwolą Ci znaleźć kredyt na samochód idealnie dopasowany do Twoch potrzeb i zawężą listę ofert kredytowych które przedstawi Ci porównywarka.

  PORÓWNUJESZ

  Szukasz kredytu z najniższą ratą czy z najniższą kwotą do spłaty? Funkcja sortowania wyników wyszukaniadaje Ci możliwość porównania kredytów w taki sposób jaki chcesz. 

  WNIOSKUJESZ

  Umów się online na spotkanie z Doardcą Open Finance podczas którego dowiesz się, jaką masz zdolność kredytową i wybierzesz ofertę kredytu najkorzystniejszą dla siebie.

   

  Open Finance

  Open Finance
  Eksperci Finansowi
  ul. Marynarska 13
  02-674 Warszawa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie