kredyty konsolidacyjne

01/21/2016

Kredyt konsolidacyjny jest przeznaczony na spłatę innych zobowiązań (zazwyczaj dwóch lub więcej, wcześniej zaciągniętych kredytów), najczęściej długoterminowy i zabezpieczony hipoteką, jego główną zaletą jest oprocentowanie niższe od wcześniej zaciągniętych kredytów.

 

 

Z tego artykułu dowiesz się:

Kredyt konsolidacyjny jest przeznaczony na spłatę innych zobowiązań (zazwyczaj dwóch lub więcej, wcześniej zaciągniętych kredytów), najczęściej długoterminowy i zabezpieczony hipoteką, jego główną zaletą jest oprocentowanie niższe od wcześniej zaciągniętych kredytów.

 

Jakie są zalety kredytu konsolidacyjnego?

Posiadasz już kilka zobowiązań. Masz kredyt mieszkaniowy, kredyt na samochód, kredyt gotówkowy na upragnione wakacje i limit na karcie kredytowej. Decyzje z nimi związane podejmowałeś świadomie i wydawało Ci się, że jesteś w stanie systematycznie regulować płatności. Niestety, z biegiem czasu sytuacja uległa zmianie.

Twoja rata jest zbyt droga, a oprocentowanie zbyt wysokie? Nie pozwól, by posiadane zobowiązania wymknęły się spod kontroli!

Weź kredyt konsolidacyjny - połącz wszystkie kredyty i płać mniej! Dzięki możliwości spłaty dotychczasowych kredytów jednym, w innym banku, możesz w prosty sposób zmniejszyć sumę swoich rat nawet o 50%!

 

Co zyskasz po spotkaniu z Ekspertem?

Dzięki spotkaniu z Ekspertem:

  • dowiesz się, jak w prosty sposób skonsolidować kredyt (zamienić) na jeden tańszy;
  • obniżysz wysokość swoich rat;
  • wybierzesz najkorzystniejszą ofertę kredytową;
  • w prosty sposób załatwisz wszystkie formalności;
  • podpiszesz umowę kredytową z bankiem.

Na spotkaniu z Ekspertem przeanalizujesz swoją sytuację finansową i poznasz oferty różnych banków odnośnie do kredytów konsolidacyjnych.

 

Ekspert pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie konsolidacyjne.

Przekonasz się, że posiadanie kilku kredytów nie musi spędzać snu z powiek.

Spotkaj się z Ekspertem już dziś i porozmawiaj o swoim kredycie!  

 

 

Sprawdź też:

Na czym polega konsolidacja zobowiązań?

Kiedy opłaca się kredyt konsolidacyjny?

Umów darmowy kontakt z Ekspertem Open Finance

  • Wygodnie - rozmowa telefoniczna lub spotkanie
  • Kompleksowe wsparcie
  • Bez zobowiązań
c5eb9ea0-7b7e-4588-b0b3-c4bc40acaff5.jpg

Powiązane artykuły

kredyt bez wkładu.png
12/03/2021

Mieszkanie bez wkładu własnego

Nowy program rządu „Mieszkanie bez wkładu własnego” daje możliwość zaciągnięcia kredytu mieszkaniowego bez wymaganego wkładu własnego. Dla młodych osób odłożenie wymaganego przez banki minimalnego wkładu własnego na poziomie 10% jest czasochłonne, mogłoby zająć nawet kilka lat. Państwo zdecydowało się na ułatwienie tego procederu, tak więc przyjrzyjmy się założeniom narzuconym przez rządzących.
więcej >
Kredyt gotówkowy jak się przygotować.png
12/03/2021

Kredyt gotówkowy – jak się przygotować?

Zbliżają się święta, a co za tym idzie zwiększone wydatki. Jeśli już dziś martwisz się, że Twój budżet tego nie wytrzyma, to może nie warto się zamartwiać tylko sprawdzić jak możemy sami sobie pomóc. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest poszukać korzystnego kredytu gotówkowego, który pomoże nam zrealizować nasze plany. Jak uniknąć błędów przy wyborze oferty kredytu gotówkowego? Podpowiemy Ci w tym artykule.
więcej >
Co jeśli nie będę spłacać raty kredytu
12/03/2021

Kredyt hipoteczny – co jeśli nie będę spłacać rat kredytu

Dobrze jest patrzeć zawsze optymistycznie w przyszłość, ale trzeba również zakładać te czarne scenariusze. Dlaczego? Żeby nic w życiu nas nie zaskoczyło. W obecnej sytuacji ekonomicznej, z wciąż rosnącymi stopami procentowymi również należy przygotować się na różne sytuacje. Warto zastanowić się już dziś, co trzeba byłoby zrobić, jeśli utracilibyśmy płynność finansową z różnych powodów.
więcej >