kredyty konsolidacyjne

01/21/2016

Kredyt konsolidacyjny jest przeznaczony na spłatę innych zobowiązań (zazwyczaj dwóch lub więcej, wcześniej zaciągniętych kredytów), najczęściej długoterminowy i zabezpieczony hipoteką, jego główną zaletą jest oprocentowanie niższe od wcześniej zaciągniętych kredytów.

 

 

Z tego artykułu dowiesz się:

Kredyt konsolidacyjny jest przeznaczony na spłatę innych zobowiązań (zazwyczaj dwóch lub więcej, wcześniej zaciągniętych kredytów), najczęściej długoterminowy i zabezpieczony hipoteką, jego główną zaletą jest oprocentowanie niższe od wcześniej zaciągniętych kredytów.

 

Jakie są zalety kredytu konsolidacyjnego?

Posiadasz już kilka zobowiązań. Masz kredyt mieszkaniowy, kredyt na samochód, kredyt gotówkowy na upragnione wakacje i limit na karcie kredytowej. Decyzje z nimi związane podejmowałeś świadomie i wydawało Ci się, że jesteś w stanie systematycznie regulować płatności. Niestety, z biegiem czasu sytuacja uległa zmianie.

Twoja rata jest zbyt droga, a oprocentowanie zbyt wysokie? Nie pozwól, by posiadane zobowiązania wymknęły się spod kontroli!

Weź kredyt konsolidacyjny - połącz wszystkie kredyty i płać mniej! Dzięki możliwości spłaty dotychczasowych kredytów jednym, w innym banku, możesz w prosty sposób zmniejszyć sumę swoich rat nawet o 50%!

 

Co zyskasz po spotkaniu z Ekspertem?

Dzięki spotkaniu z Ekspertem:

  • dowiesz się, jak w prosty sposób skonsolidować kredyt (zamienić) na jeden tańszy;
  • obniżysz wysokość swoich rat;
  • wybierzesz najkorzystniejszą ofertę kredytową;
  • w prosty sposób załatwisz wszystkie formalności;
  • podpiszesz umowę kredytową z bankiem.

Na spotkaniu z Ekspertem przeanalizujesz swoją sytuację finansową i poznasz oferty różnych banków odnośnie do kredytów konsolidacyjnych.

 

Ekspert pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie konsolidacyjne.

Przekonasz się, że posiadanie kilku kredytów nie musi spędzać snu z powiek.

Spotkaj się z Ekspertem już dziś i porozmawiaj o swoim kredycie!  

 

 

Sprawdź też:

Na czym polega konsolidacja zobowiązań?

Kiedy opłaca się kredyt konsolidacyjny?

Powiązane artykuły

Kredyt dla singla
12/22/2021

Czy singiel może podejść do kredytu z rodzicami?

Kredyt hipoteczny dla wielu wydaje się nieosiągalny, ponieważ urosło wokół niego wiele mitów. Jednym z nich jest taki, że uważa się, że singiel nie może uzyskać takiego finansowania lub jest to bardzo trudne. Jednak wcale tak nie jest. Oczywiście są kwestie, na które osoba żyjąca w pojedynkę powinna zwrócić uwagę, ale nie ma rzeczy niemożliwych również i w takiej sytuacji.
więcej >
cena wynajmu.png
12/22/2021

Ceny wynajmu mieszkania – czy to się opłaca?

Pandemia spowodowała zachwianie na rynku najmu mieszkań. W drugiej połowie 2021 roku sytuacja zaczęła się stabilizować. Wszyscy zaczęliśmy wracać do względnie normalnego życia i popyt na mieszkania do wynajęcia ponownie zaczął się pojawiać. Jaki ma to wpływ na ich ceny?
więcej >
marza kredytu
12/22/2021

Z czego składa się całkowity koszt kredytu hipotecznego?

Kredyt hipoteczny to bardzo poważna decyzja. Dlatego należy się do niej odpowiednio przygotować. I nie chodzi tu o rozpatrywanie wszystkich argumentów za i przeciw kredytowi, bo przecież już wiemy, że chcemy go wziąć. Najważniejsze jest przygotowanie się do kredytu, aby podpisanie umowy kredytowej jak najmniej obciążało nasz domowy budżet i pozwalało spokojnie się cieszyć własnym, wymarzonym mieszkaniem.
więcej >