×
  Open Finance

  Open Finance / Eksperci Finansowi Eksperci Finansowi

  lokata progresywna Lokata bankowa

  Myślisz o założeniu lokaty bankowej? Twoim celem jest pewny zysk? Wybierz z doradcą Open Finance najlepszą lokatę dla Ciebie. Lokaty progresywne cieszą się coraz większą popularnością, dają możliwość dysponowania wpłaconym kapitałem i sprzyjają systematycznemu oszczędzaniu.

  Lokat progresywna daje możliwość dopłat do kwoty zdeponowanej w momencie jej założenia, bez dodatkowych umów. Bank ustala, jaka może być wysokość dokonywanych dopłat, natomiast ilość i częstotliwość ich dokonywania jest dowolna. Lokata progresywna wymaga jednak wpłacania wyższych kwot niż lokata standardowa.

  Charakterystyczny dla lokaty progresywnej jest wzrost stawki oprocentowania środków, w kolejnych miesiącach oszczędzania. Oprocentowanie rośnie kwartalnie lub miesięcznie. Poziom wzrostu oprocentowania jest zróżnicowany podczas całego okresu trwania lokaty i zdecydowanie się zwiększa w fazie końcowej.

  Dużą zaletą lokaty progresywnej jest możliwość, w razie nagłej potrzeby, wypłacenia kapitału razem z odsetkami lub wypłata samych odsetek za ostatni okres umowy. Gdy zdecydujemy się na likwidację lokaty w pierwszym miesiącu, otrzymamy odsetki za miesiąc, jeżeli zrobimy to w drugim, otrzymamy odsetki za dwa miesiące itd. Wypłata odsetek za każdym razem jest równa gwarantowanej stopie procentowej za dany okres.

  Przez cały czas trwania lokaty możesz liczyć na bezpłatną opiekę doradcy Open Finance.

  Open Finance

  Open Finance
  Eksperci Finansowi
  ul. Marynarska 13
  02-674 Warszawa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie