×
  Open Finance

  Open Finance / Eksperci Finansowi Eksperci Finansowi

  lokata rentierska Lokata bankowa

  Posiadając znaczne nadwyżki finansowe warto zastanowić się nad założeniem lokaty rentierskiej. Tym sposobem zapewnimy sobie dodatkowy, regularny dopływ środków. Odsetki wypracowane na lokacie rentierskiej, w przeciwieństwie do standardowej lokaty terminowej, są wypłacane cyklicznie (najczęściej co miesiąc).

  Lokata rentierska jest rodzajem lokaty długoterminowej, umowa podpisywana jest zwykle na, co najmniej 12 miesięcy. Oznacza to, że środki klienta są blokowane na ten okres czasu. Bank ma możliwość dysponowania nimi, w zamian za co wypłaca klientowi regularną „pensję”. Wcześniejsze rozwiązanie umowy wiąże się z konsekwencjami dla klienta. W związku z tym, że środki, które można ulokować na tego typu lokacie zaczynają się zwykle od kwot rzędu 100 000 zł, bank jest skłonny do indywidualnych negocjacji oprocentowania. Standardowo jednak i tak jest ono zwykle wyższe, niż na innych lokatach.

  Open Finance

  Open Finance
  Eksperci Finansowi
  ul. Marynarska 13
  02-674 Warszawa

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie