Open Finance doceniony za działania z obszaru HR

10/17/2017

Po raz pierwszy Open Finance SA – największy pośrednik finansowy na polskim rynku – otrzymał Certyfikat HR Najwyższej Jakości. Jest on przyznawany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami na podstawie obiektywnego badania. Certyfikat otrzymują firmy o najwyższych standardach HR.

 

 

Z tego artykułu dowiesz się:

 

Po raz pierwszy Open Finance SA – największy pośrednik finansowy na polskim rynku – otrzymał Certyfikat HR Najwyższej Jakości. Jest on przyznawany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami na podstawie obiektywnego badania. Certyfikat otrzymują firmy o najwyższych standardach HR.

Badanie certyfikujące sprawdza jak spółka prowadzi i wdraża politykę z zakresu HR i dotyczy m.in. obszarów: rekrutacji, systemów motywacyjnych, szkoleń, rozwoju pracowników i komunikacji wewnętrznej.

Kontrole obsługi klienta – oceny satysfakcji

Open Finance regularnie prowadzi badania, ankiety i testy. Na bieżąco odbywają się szkolenia produktowe, sprzedażowe i rozwojowe. Jednym ze sztandarowych działań szkoleniowych spółki w ostatnim roku jest Akademia Menadżera oraz projekt wyłaniania i rozwoju talentów menadżerskich - Talent Management .

Dodatkowo, na bieżąco odbywają się szkolenia np. produktowe, sprzedażowe czy rozwojowe, warsztaty czy konkursy dla najlepszych ekspertów. To inicjatywy, które umożliwiły Open Finance udział w badaniu standardów zarządzania kapitałem ludzkim, przeprowadzanym przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.

 

Nieustanny rozwój Open Finance

Ostatni rok w obszarze szkoleń Open Finance minął pod jednym hasłem – rozwój! Stawiamy na motywację do rozwoju zawodowego, na podnoszenie kompetencji, ale również wspomagamy sukcesję stanowisk kierowniczych. To także stała praca nad poprawą jakości obsługi naszych klientów, oraz promocja najlepszych ekspertów finansowych. To wszystko przekłada się na umocnienie grupy Open Finance jako wiarygodnego i zaufanego partnera
w branży oraz pracodawcy – 
mówi Agnieszka Bujko, Dyrektor Departamentu Szkoleń
i Rekrutacji Open Finance SA. 

Otrzymany certyfikat potwierdza zarówno pracownikom, jak i kandydatom, że spółka jest rzetelnym pracodawcą, stosującym nowoczesne rozwiązania i narzędzia z zakresu HR.

 

 

Sprawdź też:

Superbrands Polska Marka 2018 dla Open Finance

Open Finance SA oferuje Klientom usługi wealth management

Powiązane artykuły

Kredyt dla singla
12/22/2021

Czy singiel może podejść do kredytu z rodzicami?

Kredyt hipoteczny dla wielu wydaje się nieosiągalny, ponieważ urosło wokół niego wiele mitów. Jednym z nich jest taki, że uważa się, że singiel nie może uzyskać takiego finansowania lub jest to bardzo trudne. Jednak wcale tak nie jest. Oczywiście są kwestie, na które osoba żyjąca w pojedynkę powinna zwrócić uwagę, ale nie ma rzeczy niemożliwych również i w takiej sytuacji.
więcej >
cena wynajmu.png
12/22/2021

Ceny wynajmu mieszkania – czy to się opłaca?

Pandemia spowodowała zachwianie na rynku najmu mieszkań. W drugiej połowie 2021 roku sytuacja zaczęła się stabilizować. Wszyscy zaczęliśmy wracać do względnie normalnego życia i popyt na mieszkania do wynajęcia ponownie zaczął się pojawiać. Jaki ma to wpływ na ich ceny?
więcej >
marza kredytu
12/22/2021

Z czego składa się całkowity koszt kredytu hipotecznego?

Kredyt hipoteczny to bardzo poważna decyzja. Dlatego należy się do niej odpowiednio przygotować. I nie chodzi tu o rozpatrywanie wszystkich argumentów za i przeciw kredytowi, bo przecież już wiemy, że chcemy go wziąć. Najważniejsze jest przygotowanie się do kredytu, aby podpisanie umowy kredytowej jak najmniej obciążało nasz domowy budżet i pozwalało spokojnie się cieszyć własnym, wymarzonym mieszkaniem.
więcej >