Płać mniej z Grupą Open Finance SA!

07/08/2016

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a słoneczna pogoda za oknem sprawia, że coraz więcej czasu spędzamy poza domem. Grupa Open Finance SA – wychodząc naprzeciw „wakacyjnym” potrzebom Klientów – przygotowała dodatkowe promocje.

Klient – po odbyciu spotkania z doradcą finansowym Open Finance SA lub doradcą nieruchomościowym Home Broker SA – otrzymuje e-kartę OpenCard. Dzięki tej karcie, przez kolejne trzy miesiące, Klienci zapłacą o 50% mniej za wszystkie potrawy z karty lub 30% mniej za cały rachunek w ponad 800 restauracjach w całej Polsce, a zniżki przez cały okres promocji są nielimitowane.

Wprowadzona przez Grupę Open Finance SA promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2016 roku lub do wyczerpania kodów promocyjnych. Skorzystać z niej może każdy Klient, który umówi spotkanie z doradcą finansowym lub nieruchomościowym za pośrednictwem Call Center, zaakceptuje regulamin promocji i odbędzie spotkanie z doradcą w oddziale. Promocja obowiązuje w całej Grupie Open Finance SA – oznacza to, że z promocji skorzystać mogą zarówno Klienci Open Finance jak i Home Broker.

Grupa Open Finance jest niekwestionowanym liderem na rynku nieruchomościowym i finansowym, takie wyróżnienie zobowiązuje nas do stałego monitorowania rynku i odpowiadania na bieżące potrzeby naszych Klientów. Przygotowanie produktu, który zbliży do nas do Klientów ma dla nas dużą wartość. Działania te pokazują nam również, że bycie „na bieżąco” pozwala lepiej poznać odbiorcę oraz nawiązać z nim profesjonalne i długotrwałe relacje. Wyniki wprowadzonej promocji są satysfakcjonujące, a fakt, że dajemy coś „od siebie” buduje naszą markę w oczach Klientów – komentuje Jakub Strzelczyk, dyrektor marketingu Open Finance i Home Broker.

Osoba, która weźmie udział w promocji, otrzymuje e-kartę OpenCard upoważniającą do rabatów w całej Polsce przez okres trzech miesięcy od daty jej aktywacji. Szczegółowy regulamin promocji dostępny
jest na stronie internetowej Open Finance ( www.open.pl ) i Home Broker ( www.homebroker.pl ) w zakładce regulaminy. Promocja jest ograniczona czasowo, dlatego – kto pierwszy, ten lepszy!

Umów darmowy kontakt z Ekspertem Open Finance

  • Wygodnie - rozmowa telefoniczna lub spotkanie
  • Kompleksowe wsparcie
  • Bez zobowiązań
c5eb9ea0-7b7e-4588-b0b3-c4bc40acaff5.jpg

Powiązane artykuły

Raty stałe czy raty malejące
03/17/2021

Raty stałe a raty malejące – które są lepsze?

Szukając najlepszego kredytu hipotecznego musimy stawić czoło wielu zagadnieniom, których zazwyczaj nie bierzemy pod uwagę przy finansowaniu gotówkowym. Kredyt hipoteczny towarzyszy nam często przez długi okres, dlatego tak ważne jest by był on dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości. Jednym z wyborów jakiego musimy dokonać jest czy lepsze są raty stałe czy malejące.
więcej >
Zdolność kredytowa w pigułce
03/11/2021

Kredyt - czy możemy się o niego ubiegać? Zdolność kredytowa w pigułce

Nasza zdolność kredytowa to maksymalna ilość środków jaką bank może nam zaoferować w ramach kredytu na zakup naszej wymarzonej nieruchomości. Zdolność można również określić jako prawdopodobieństwo, że klient będzie w stanie udźwignąć określone zobowiązanie finansowe, minimalizując przy tym ryzyko dla banku.
więcej >
of_post_social_feb_5_art.jpg
02/19/2021

Jak wybrać najlepszy kredyt hipoteczny?

Wybór kredytu hipotecznego jest bardzo ważnym momentem w naszym życiu. Pozwala na realizacje swoich marzeń, na znalezienie swojego własnego miejsca na ziemi. W związku z takimi planami zastanawiamy się, co zrobić aby wybrać najlepszy kredyt hipoteczny?
więcej >