Płać mniej z Grupą Open Finance SA!

07/08/2016

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a słoneczna pogoda za oknem sprawia, że coraz więcej czasu spędzamy poza domem. Grupa Open Finance SA – wychodząc naprzeciw „wakacyjnym” potrzebom Klientów – przygotowała dodatkowe promocje.

 

Z tego artykułu dowiesz się:

 

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a słoneczna pogoda za oknem sprawia, że coraz więcej czasu spędzamy poza domem. Grupa Open Finance SA – wychodząc naprzeciw „wakacyjnym” potrzebom Klientów – przygotowała dodatkowe promocje.

Klient – po odbyciu spotkania z doradcą finansowym Open Finance SA lub doradcą nieruchomościowym Home Broker SA – otrzymuje e-kartę OpenCard. Dzięki tej karcie, przez kolejne trzy miesiące, Klienci zapłacą o 50% mniej za wszystkie potrawy z karty lub 30% mniej za cały rachunek w ponad 800 restauracjach w całej Polsce, a zniżki przez cały okres promocji są nielimitowane.

 

Promocja OpenCard

Wprowadzona przez Grupę Open Finance SA promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2016 roku lub do wyczerpania kodów promocyjnych. Skorzystać z niej może każdy Klient, który umówi spotkanie z doradcą finansowym lub nieruchomościowym za pośrednictwem Call Center, zaakceptuje regulamin promocji i odbędzie spotkanie z doradcą w oddziale. Promocja obowiązuje w całej Grupie Open Finance SA – oznacza to, że z promocji skorzystać mogą zarówno Klienci Open Finance jak i Home Broker.

 

Chcemy dać jak najwięcej

Grupa Open Finance jest niekwestionowanym liderem na rynku nieruchomościowym i finansowym, takie wyróżnienie zobowiązuje nas do stałego monitorowania rynku i odpowiadania na bieżące potrzeby naszych Klientów. Przygotowanie produktu, który zbliży do nas do Klientów ma dla nas dużą wartość. Działania te pokazują nam również, że bycie „na bieżąco” pozwala lepiej poznać odbiorcę oraz nawiązać z nim profesjonalne i długotrwałe relacje. Wyniki wprowadzonej promocji są satysfakcjonujące, a fakt, że dajemy coś „od siebie” buduje naszą markę w oczach Klientów – komentuje Jakub Strzelczyk, dyrektor marketingu Open Finance i Home Broker.

Osoba, która weźmie udział w promocji, otrzymuje e-kartę OpenCard upoważniającą do rabatów w całej Polsce przez okres trzech miesięcy od daty jej aktywacji. Szczegółowy regulamin promocji dostępny
jest na stronie internetowej Open Finance  w zakładce regulaminy. Promocja jest ograniczona czasowo, dlatego – kto pierwszy, ten lepszy!

 

Sprawdź też:

Open Finance doceniony za działania z obszaru HR

Open Finance wspiera przedsiębiorców

 

Umów darmowy kontakt z Ekspertem Open Finance

  • Wygodnie - rozmowa telefoniczna lub spotkanie
  • Kompleksowe wsparcie
  • Bez zobowiązań
c5eb9ea0-7b7e-4588-b0b3-c4bc40acaff5.jpg

Powiązane artykuły

refinansowanie MDM
07/26/2021

Czy można refinansować kredyt Mieszkanie dla młodych?

Program Mieszkanie dla młodych okazał się ogromnym sukcesem i bardzo wpłynął na rynek sprzedaży nieruchomości. Wielu młodych ludzi skorzystało z dofinansowań od 2014 roku, niestety od 2018 wnioski nie są już przyjmowane. Wielu deweloperów nawet zmieniało swoje projekty tak, by dopasować je do wymogów programu oraz ustalali korzystniejsze ceny za m2. Aktualnie można składać jedynie wnioski o dodatkowe finansowania dla uczestników programu MDM oraz regulowanie finansowań. Od czasu startu programu warunki kredytowe uległy poprawie, czy można zrobić coś jeszcze by za kredyt zapłacić mniej?
więcej >
refinansowanie
07/26/2021

Refinansowanie, od czego zacząć?

Procedury bankowe nie są proste. Poza skomplikowanymi procesami musimy liczyć się także z tym, że oferty oraz warunki banków dynamicznie się zmieniają. Doskonale to rozumiemy, dlatego poniższy artykuł ma na celu w przystępny sposób przybliżyć termin refinansowania oraz jak się do niego przygotować.
więcej >
kredyt hipoteczny
07/20/2021

Kiedy najlepiej brać kredyt hipoteczny?

Dynamicznie rozwijający się rynek nieruchomości oraz zwiększone ceny wynajmu mieszkania sprawia, że w ostatnich latach coraz więcej osób zastanawia się nad kupnem własnego lokum. Nie wszyscy jednak są w stanie pokryć całość kosztów zakupu, które szczególnie w ostatnim okresie zwiększyły się wraz z inflacją i wartością materiałów budowlanych . Coraz więcej osób zastanawia się zatem nad częściowym finansowaniem ze strony banku i składają wnioski i zapytania w tej sprawie licząc na pozytywne rozpatrzenie. Co jednak wpływa na rekomendację banku i czy można jako potencjalny Klient na nią wpłynąć?
więcej >