Płać mniej z Grupą Open Finance SA!

07/08/2016

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a słoneczna pogoda za oknem sprawia, że coraz więcej czasu spędzamy poza domem. Grupa Open Finance SA – wychodząc naprzeciw „wakacyjnym” potrzebom Klientów – przygotowała dodatkowe promocje.

 

Z tego artykułu dowiesz się:

 

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a słoneczna pogoda za oknem sprawia, że coraz więcej czasu spędzamy poza domem. Grupa Open Finance SA – wychodząc naprzeciw „wakacyjnym” potrzebom Klientów – przygotowała dodatkowe promocje.

Klient – po odbyciu spotkania z doradcą finansowym Open Finance SA lub doradcą nieruchomościowym Home Broker SA – otrzymuje e-kartę OpenCard. Dzięki tej karcie, przez kolejne trzy miesiące, Klienci zapłacą o 50% mniej za wszystkie potrawy z karty lub 30% mniej za cały rachunek w ponad 800 restauracjach w całej Polsce, a zniżki przez cały okres promocji są nielimitowane.

 

Promocja OpenCard

Wprowadzona przez Grupę Open Finance SA promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2016 roku lub do wyczerpania kodów promocyjnych. Skorzystać z niej może każdy Klient, który umówi spotkanie z doradcą finansowym lub nieruchomościowym za pośrednictwem Call Center, zaakceptuje regulamin promocji i odbędzie spotkanie z doradcą w oddziale. Promocja obowiązuje w całej Grupie Open Finance SA – oznacza to, że z promocji skorzystać mogą zarówno Klienci Open Finance jak i Home Broker.

 

Chcemy dać jak najwięcej

Grupa Open Finance jest niekwestionowanym liderem na rynku nieruchomościowym i finansowym, takie wyróżnienie zobowiązuje nas do stałego monitorowania rynku i odpowiadania na bieżące potrzeby naszych Klientów. Przygotowanie produktu, który zbliży do nas do Klientów ma dla nas dużą wartość. Działania te pokazują nam również, że bycie „na bieżąco” pozwala lepiej poznać odbiorcę oraz nawiązać z nim profesjonalne i długotrwałe relacje. Wyniki wprowadzonej promocji są satysfakcjonujące, a fakt, że dajemy coś „od siebie” buduje naszą markę w oczach Klientów – komentuje Jakub Strzelczyk, dyrektor marketingu Open Finance i Home Broker.

Osoba, która weźmie udział w promocji, otrzymuje e-kartę OpenCard upoważniającą do rabatów w całej Polsce przez okres trzech miesięcy od daty jej aktywacji. Szczegółowy regulamin promocji dostępny
jest na stronie internetowej Open Finance  w zakładce regulaminy. Promocja jest ograniczona czasowo, dlatego – kto pierwszy, ten lepszy!

 

Sprawdź też:

Open Finance doceniony za działania z obszaru HR

Open Finance wspiera przedsiębiorców

 

Umów darmowy kontakt z Ekspertem Open Finance

  • Wygodnie - rozmowa telefoniczna lub spotkanie
  • Kompleksowe wsparcie
  • Bez zobowiązań
c5eb9ea0-7b7e-4588-b0b3-c4bc40acaff5.jpg

Powiązane artykuły

kredyt bez wkładu.png
12/03/2021

Mieszkanie bez wkładu własnego

Nowy program rządu „Mieszkanie bez wkładu własnego” daje możliwość zaciągnięcia kredytu mieszkaniowego bez wymaganego wkładu własnego. Dla młodych osób odłożenie wymaganego przez banki minimalnego wkładu własnego na poziomie 10% jest czasochłonne, mogłoby zająć nawet kilka lat. Państwo zdecydowało się na ułatwienie tego procederu, tak więc przyjrzyjmy się założeniom narzuconym przez rządzących.
więcej >
Kredyt gotówkowy jak się przygotować.png
12/03/2021

Kredyt gotówkowy – jak się przygotować?

Zbliżają się święta, a co za tym idzie zwiększone wydatki. Jeśli już dziś martwisz się, że Twój budżet tego nie wytrzyma, to może nie warto się zamartwiać tylko sprawdzić jak możemy sami sobie pomóc. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest poszukać korzystnego kredytu gotówkowego, który pomoże nam zrealizować nasze plany. Jak uniknąć błędów przy wyborze oferty kredytu gotówkowego? Podpowiemy Ci w tym artykule.
więcej >
Co jeśli nie będę spłacać raty kredytu
12/03/2021

Kredyt hipoteczny – co jeśli nie będę spłacać rat kredytu

Dobrze jest patrzeć zawsze optymistycznie w przyszłość, ale trzeba również zakładać te czarne scenariusze. Dlaczego? Żeby nic w życiu nas nie zaskoczyło. W obecnej sytuacji ekonomicznej, z wciąż rosnącymi stopami procentowymi również należy przygotować się na różne sytuacje. Warto zastanowić się już dziś, co trzeba byłoby zrobić, jeśli utracilibyśmy płynność finansową z różnych powodów.
więcej >