Różnica między pożyczką a kredytem hipotecznym polega na tym, że kredyt hipoteczny można otrzymać tylko na zakup, budowę lub remont domu czy mieszkania, natomiast pożyczkę hipoteczną możesz przeznaczyć na dowolny cel. Jeżeli więc jesteś właścicielem mieszkania, domu lub działki i chcesz wziąć pożyczkę, warto rozważyć pożyczkę hipoteczną.

 

Najważniejsze informacje:

  • Zabezpieczeniem pożyczki zawsze jest hipoteka na nieruchomości, do której pożyczkobiorca ma prawo własności.
  • Pożyczka hipoteczna najczęściej jest pożyczką długoterminową
  • Wartość pożyczki jest równa ok 70% wartości nieruchomości
  • Pożyczka hipoteczna może być przeznaczona na dowolny cel, niezwiązany z prowadzeniem działalności gospodarczej
  • Na ogół pożyczki hipoteczne mają niższe oprocentowanie niż kredyty konsumpcyjne ze względu na zabezpieczenie w postaci hipoteki na nieruchomości, która jest ustanowiona na bank.

 

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące pożyczki, wymaganych dokumentów uzyskasz w oddziale Open Finance.

W Open Finance znajdziesz kredyt refinansowy w trzech prostych i wygodnych krokach:

 

WYBIERASZ

Skorzystaj online z wyszukiwarki kredytów gotówkowych. Zaawansowane filtry pozwolą Ci znaleźć kredyt konsolidacyjny idealnie dopasowany do Twoch potrzeb i zawężą listę ofert kredytowych które przedstawi Ci porównywarka.

PORÓWNUJESZ

Szukasz kredytu z najniższą ratą czy z najniższą kwotą do spłaty? Funkcja sortowania wyników wyszukaniadaje Ci możliwość porównania kredytów w taki sposób jaki chcesz. 

WNIOSKUJESZ

Umów się online na spotkanie z Doardcą Open Finance podczas którego dowiesz się, jaką masz zdolność kredytową i wybierzesz ofertę kredytu najkorzystniejszą dla siebie.