×
  Open For Developer dla Dewelopera

  Open Finance pomaga Partnerom w pozyskaniu klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości, partycypuje w działaniach marketingowych i je kreuje.

  Zostań naszym partnerem już dziś

  Nawiązując współpracę z Open Finance, liderem pośrednictwa finansowego w Polsce, zyskujesz wiele. Współpracujemy z wszystkimi liczącymi się bankami i instytucjami finansowymi. Naszym celem jest tworzenie indywidualnych rozwiązań wspierających sprzedaż, dopasowanych do potrzeb konkretnych firm - w zakresie PR-owym, marketingowym, merytorycznym i transakcyjnym, a także wsparcie w finansowaniu inwestycji budowlanych. Celem Open Finance jest też pomoc w podniesieniu efektywności sprzedaży i rozbudowa wizerunku naszego Partnera jako firmy oferującej klientom kompleksową obsługę podczas zakupu mieszkania, przy poszanowaniu dotychczas stosowanych praktyk i standardów działalności firmy.

  Uzupełnij dane

  Uzupełnij dane

  Uzupełnij dane

  Uzupełnij dane

  Uzupełnij dane

  Uzupełnij dane

  Uzupełnij dane

  Uzupełnij dane

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.
  Nie
  Tak
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie
  Nie
  Tak
  Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Open Finance SA z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych do Home Broker SA z siedzibą w Warszawie (01-208) przy ul. Przyokopowej 33 oraz Open Brokers S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) przy ul. Przyokopowej 33 na zasadach określonych w regulaminie.
  Nie
  Tak

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie