×
  Open For Developer dla Dewelopera

  Open Finance pomaga Partnerom w pozyskaniu klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości, partycypuje w działaniach marketingowych i je kreuje.

  Zostań naszym partnerem już dziś

  Nawiązując współpracę z Open Finance, liderem pośrednictwa finansowego w Polsce, zyskujesz wiele. Współpracujemy z wszystkimi liczącymi się bankami i instytucjami finansowymi. Naszym celem jest tworzenie indywidualnych rozwiązań wspierających sprzedaż, dopasowanych do potrzeb konkretnych firm - w zakresie PR-owym, marketingowym, merytorycznym i transakcyjnym, a także wsparcie w finansowaniu inwestycji budowlanych. Celem Open Finance jest też pomoc w podniesieniu efektywności sprzedaży i rozbudowa wizerunku naszego Partnera jako firmy oferującej klientom kompleksową obsługę podczas zakupu mieszkania, przy poszanowaniu dotychczas stosowanych praktyk i standardów działalności firmy.

   

  Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A i przekazuję moje dane osobowe.

  Uzupełnij dane

  Uzupełnij dane

  Uzupełnij dane

  Uzupełnij dane

  Uzupełnij dane

  Uzupełnij dane

  Uzupełnij dane

  Uzupełnij dane

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.
  Nie
  Tak
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) przy ul. Przyokopowej 33, informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Nie
  Tak
  Wyrażam zgodę na marketing bezpośredni przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, fax) i automatycznych systemów wywołujących przez Open Finance S.A. Zgoda może zostać wycofana w każdym czasie.
  Nie
  Tak

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie