Kredyt konsolidacyjny

Weź sprawy w swoje ręce! Pomożemy Ci zmniejszyć miesięczne zobowiązania

Kredyt konsolidacyjny

Weź sprawy w swoje ręce! Pomożemy Ci zmniejszyć miesięczne zobowiązania

Kredyt konsolidacyjny – prościej się nie da!

Kredyt konsolidacyjny daje Ci możliwość połączenia kilku kredytów w jeden i to z ratą niższą niż miesięczna suma dotychczasowych rat. Dzięki temu, masz także możliwość zaciągnięcia dodatkowej kwoty na dowolny cel.

Z nami zyskujesz:

ikonka szeroki wachlarz ofert

Szeroki wachlarz ofert kredytu konsolidacyjnego

ikonka skarbonka

Najniższa rata i spłata rozłożona na dłuższy okres

ikonka banknoty

Dodatkowe środki na dowolny cel

Zmień parametry

Wynik kalkulacji został przygotowany w oparciu o dane wprowadzone przez użytkownika i ma charakter orientacyjny - poglądowy. Prezentowane wyliczenia stanowią symulację, która służy wyłącznie celom informacyjnym i nie powinna być traktowana jako oferta w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego lub zaproszenie do zawarcia umowy. Informacje zawarte w niniejszym materiale marketingowym oraz uzyskane w oddziale Open Finance S.A. nie mogą być traktowane jako rekomendacja lub usługa doradztwa, w tym doradztwa prawnego. Open Finance S.A. uprzejmie informuje, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od wstępnych obliczeń. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie na podstawie umów agencyjnych, w zakresie wykonywania czynności faktycznych, działa jako pośrednik kredytowy, w rozumieniu art. 5 pkt. 3 i w zw. z art. 7 pkt 4-5 ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz.U. z 2011. Nr 126.poz. 715 ze zm. t. j. z dn. 2019.05.16.), wykonując czynności faktyczne w imieniu banków: Alior Bank S.A., Santander Bank Polska S.A. Getin Noble Bank S.A, Bank Pocztowy S.A., Bank Pekao S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., ING Bank Śląski S.A., mBank S.A. oraz na podstawie umowy marketingowej z Plus Bank S.A. Według stanu na dzień 25.02.2020 r.

Kredyt konsolidacyjny z Open Finance krok po kroku

1

Poznajmy się!

Ekspert Open Finance pomoże Ci nie tylko wypełnić wniosek kredytowy ale również skompletować niezbędne dokumenty wymagane przez banki.

2

Wypełnienie wniosku kredytowego

Ekspert Open Finance pomoże Ci nie tylko wypełnić wniosek kredytowy, ale również skompletować niezbędne dokumenty. 

3

Złożenie wniosków o kredyt konsolidacyjny

Kiedy już wybierzesz konkretne oferty, nasz Ekspert w Twoim imieniu złoży wnioski do wskazanych banków. Poinformuje Cię także o etapie na jakim jest aktualnie Twój wniosek.

4

Decyzja kredytowa

Ekspert Open Finance przekaże Ci wszystkie informacje z banków i pomoże w spełnieniu warunków do podpisania umowy kredytowej.

Przygotuj się do kredytu konsolidacyjnego

Każdy bank ma własną politykę oferowania kredytów konsolidacyjnych. Zwykle są to:

  • Kredyty gotówkowe
  • Karty kredytowe
  • Limity w rachunku, kredyty odnawialne, debety

Konsolidację pożyczek pozabankowych można wykonać jedynie w nielicznych bankach, dlatego warto podjąć z nami współpracę. Nasz Expert pomoże Ci wybrać ofertę i przeprowadzi Cię przez proces kredytowy.

Chcąc skorzystać z kredytu konsolidacyjnego warto zwrócić uwagę na:

  • wysokość raty kredytu,
  • długość okresu kredytowania,
  • całkowitą  kwotę do spłaty, która stanowi sumę doczasowych zobowiązań wraz z  dodatkowymi kosztami (wysokość prowizji banku, ewentualne dodatkowe  koszty w postaci proponowanych produktów bankowych np. ubezpieczenie).

Sprawdź nasz kalkulator kredytu konsolidacyjnego


Nasz Ekspert przeanalizuje wszystkie Twoje zobowiązania i pomoże Ci wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

Konsolidację pożyczek pozabankowych można wykonać jedynie w nielicznych bankach, dlatego warto skorzystać z pomocy. Nasz Ekspert bezpłatnie pomoże Ci w uzyskaniu kredytu.

Umów darmowy kontakt z Ekspertem Open Finance

  • Wygodnie - rozmowa telefoniczna lub spotkanie
  • Kompleksowe wsparcie
  • Bez zobowiązań
Młoda kobieta prowadzi rozmowę biznesową przez telefon
mbank_sg@2x (1).png
mille_sg@2x.png
pekao_hipo_sg@2x.png
pekao_sg@2x.png
bnp_sg@2x.png