Openfinance

Chcesz otrzymywać
informacje prasowe?

Wypełnij poprawnie formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie wyżej wymienionych danych osobowych przez Open Finance S.A. z siedzibą Warszawie (01-208) przy ul. Przyokopowej 33 na potrzeby otrzymywania od Open Finance S.A. informacji prasowych.
Tak Nie
Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) przy ul. Przyokopowej 33. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wyrażeniem przez Państwa chęci otrzymywania od Open Finance S.A. informacji prasowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Kontakt dla mediów

W sprawach dotyczących działalności Open Finance prosimy o kontakt z p. o. Rzecznika Prasowego Spółki:
Andżelika Sokół, pr@open.pl, tel.: + 48 785 934 793 (kontakt tylko dla przedstawicieli mediów)
(Rzecznik Prasowy Karolina Bursa - tymczasowa nieobecność)

Wszelkie oferty i zapytania dotyczące współpracy reklamowej prosimy przesyłać wyłącznie do Departamentu Marketingu w formie elektronicznej na adres e-mail: marketing@open.pl.

Open Finance w skrócie

Open Finance SA to największa firma doradztwa finansowego w Polsce, która działa na rynku od 2004 roku. Mocną pozycję zawdzięcza połączeniu doświadczenia z nowoczesnym podejściem do zarządzania finansami Klientów, którym bezpłatnie porównuje produkty banków, funduszy inwestycyjnych i innych instytucji finansowych. Ponad 1 000 doradców finansowych na terenie całej Polski jest do dyspozycji Klientów – już ponad 1,6 mln osób zaufało i skorzystało z usług Open Finance SA. W ofercie znajdują się wyselekcjonowane kredyty mieszkaniowe, gotówkowe, ubezpieczenia i lokaty bankowe 21 banków.