Działalność Spółki Open Finance

Open  Finance to dynamicznie rozwijająca się firma z ugruntowaną pozycją na  rynku, której oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Open Finance oferuje usługi pośrednictwa finansowego w różnych jego aspektach. Firma specjalizuje się w kredytach hipotecznych, kredytach gotówkowych, inwestycjach, kredytach firmowych czy ofertach ubezpieczeniowych. Oczywiście wciąż poszerzamy swoją ofertę aby dotrzeć do jak najszerszej grupy Klientów.

Firma Open  Finance rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku. Klienci mogą otrzymać wsparcie w podejmowaniu wszelkich decyzji finansowych. Eksperci  na spotkaniach przedstawiają rozwiązania, które są  odpowiedzią na aktualne i przyszłe potrzeby naszych Klientów. Klienci mają możliwość zarówno spotkań stacjonarnych w oddziałach jak i online.  Open  Finance, to rozbudowana oferta usług i produktów z 55 banków i instytucji finansowych, z którymi  aktualnie współpracujemy.

W chwili obecnej  Open Finance to ponad 70 oddziałów na terenie całej Polski. W ramach  działalności Open Finance SA powstały bardzo ciekawe inicjatywy,  współpracujemy z deweloperami,  uruchomiliśmy program Open Partners dla mniejszych pośredników z całej  Polski, prowadzimy rozbudowaną działalność ekspertów mobilnych – sieć  Direct, stworzyliśmy także Projekt Pracodawca. Open Finance tworzy autorskie narzędzia takie jak aplikacja Smartapp, która wspiera Ekspertów podczas codziennej pracy oraz umożliwia w pełni profesjonalne przedstawienie ofert naszym Klientom.

Dzięki  skutecznym działaniom marketingowym i rozbudowanej sieci dystrybucji  skutecznie docieramy do Klientów, nawet z najmniejszych miejscowości w  Polsce, zarówno za pośrednictwem Internetu, wyspecjalizowanej infolinii, mobilnej sieci  ekspertów jak i placówek stacjonarnych. Warto tu również wspomnieć o aktualnych promocjach dla obecnych i przyszłych Klientów, jak np.: „Zarabianie przez polecanie” czy rabaty do sklepów Leroy Merlin.

Open Finance SA  jest również podmiotem wpisanym na listę agentów firm inwestycyjnych  prowadzonej przez Komisję Nadzoru Finansowego