Działalność Spółki Open Finance

Open  Finance to dynamicznie rozwijająca się firma z ugruntowaną pozycją na  rynku, której oferta skierowana jest do osób fizycznych i  przedsiębiorców. Open Finance oferuje usługi pośrednictwa w dziedzinie  finansów, firma specjalizuje się w wyborze kredytów hipotecznych, kredytów gotówkowych, inwestycjach.

Firma Open  Finance rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku, oferującą swoim  Klientom wsparcie w podejmowaniu wszelkich decyzji finansowych, eksperci  na spotkaniach przedstawiają rozwiązania finansowe, które są  odpowiedzią na aktualne i przyszłe potrzeby naszych Klientów. Open  Finance to rozbudowana oferta usług i produktów z 47 banków i instytucji, z którymi  aktualnie współpracujemy.

W chwili obecnej  Open Finance to ponad 70 oddziałów na terenie całej Polski. W ramach  działalności Open Finance SA powstały bardzo ciekawe inicjatywy,  współpracujemy z developerami w ramach projektu Open for Developer,  uruchomiliśmy program Open Partners dla mniejszych pośredników z całej  Polski, prowadzimy rozbudowaną działalność ekspertów mobilnych – sieć  Direct, stworzyliśmy także Projekt Pracodawca oraz program Twój Doradca w  Świecie Finansów.

Dzięki  skutecznym działaniom marketingowym i rozbudowanej sieci dystrybucji  skutecznie docieramy do Klientów, nawet z najmniejszych miejscowości w  Polsce, zarówno za pośrednictwem Internetu, call center, mobilnej sieci  ekspertów jak i placówek stacjonarnych.

Open Finance SA  jest również podmiotem wpisanym na listę agentów firm inwestycyjnych  prowadzonej przez Komisję Nadzoru Finansowego.