Zarząd

Joanna Tomicka - Zawora.jfif
Joanna Tomicka - Zawora
Prezes Zarządu

Karierę na rynku finansowym rozpoczęła w 1997 roku w Citibanku, gdzie kolejno pełniła funkcje: dyrektora sprzedaży, dystrybucji krajowej i dyrektor zarządzającej w obszarze kart kredytowych.

W latach 2005-2009 Joanna Tomicka-Zawora rozwijała siłę rynkową Banku Millennium. Jako dyrektor zarządzająca linią biznesową Consumer Finance zbudowała m.in. portfel 1 mln kart płatniczych.

W latach 2009-2017 na stanowisku Wiceprezes Zarządu Credit Agricole Bank Polska S.A. dokonała skutecznej transformacji banku
z modelu Consumer Finance na model uniwersalny. 

W 2018 roku została powołana na stanowisko Prezesa Zarządu
Open Finance S.A. i Home Broker S.A. Jest członkiem Rad Nadzorczych następujących spółek: Noble Funds S.A., Open Life S.A.
i Open Brokers S.A.

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin), Cheltenham College (Wielka Brytania) oraz programu „Executive Management” INSEAD w Fontainebleau (Francja).
Posiada także liczne certyfikaty z zakresu zarządzania zespołami
i przywództwa. 

Pasjonuje się sportem i literaturą angielską. Uprawia wyczynowo kitesurfing oraz bierze udział w maratonach fitness.

Marek Żuberek
Marek Żuberek
Wiceprezes Zarządu

Marek Żuberek ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe związane z rynkiem kapitałowym i bankowością. Karierę rozpoczynał
w 1996 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych. Następnie kilka lat spędził w Banku Pekao S.A., gdzie brał udział w tworzeniu Call Center w nowoczesnym wydaniu. 

Jest współtwórcą mBanku, pierwszego wirtualnego banku
w Polsce, w którym pracował w latach 2000-2009. 
Za zasługi w stworzeniu tej instytucji został odznaczony „Honorową Odznaką za Zasługi dla Bankowości Rzeczypospolitej Polskiej” przyznawaną przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego.

W latach 2010-2012 pracował w ITI Neovision w roli Dyrektora Contact Center. W latach 2012-2018 związany z Credit Agricole Bank Polska, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Pionu Bankowości Zdalnej.

W 2018 roku został powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Open Finance S.A. i Home Broker S.A.

Jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończył liczne szkolenia – m.in. Akademię Liderów na Canadian International Management Institute, a także szkolenia menadżerskie z zarządzania w USA.

W czasie wolnym uprawia żeglarstwo i nurkowanie.