×
  Rodzina zadowolona ze swoich inwestycji
  Umów spotkania

  Wybierz Eksperta blisko siebie

  Jeśli chciałbyś, aby Twoje oszczędności pracowały lepiej niż na lokacie w banku, a brak Ci czasu na samodzielne analizowanie bieżącej sytuacji na rynku - skorzystaj z pomocy Ekspertów Open Finance.

  Open Finance oferuje szeroką paletę rozwiązań dla klientów, którzy już posiadają oszczędności i chcieliby efektywnie je pomnażać.

  W zależności od indywidualnego podejścia do ryzyka klient ma możliwość wybrania produktów:

  • opartych o obligacje korporacyjne, które cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz stabilnością,
  • o charakterze absolutnej stopy zwrotu, których zadaniem jest generowanie zysku niezależnie od aktualnej koniunktury na rynkach finansowych,
  • inwestujących w akcje, ETF (exchange-traded funds) lub surowce, a więc o potencjalnie najwyższej stopie zwrotu przy zwiększonej zmienności.

  Zróżnicowany horyzont inwestycji i płynność poszczególnych rozwiązań pozwalają dostosować wybór konkretnych produktów do potrzeb i oczekiwań klientów.

  Fundusze inwestycyjne to forma wspólnego inwestowania polegająca na zbiorowym lokowaniu środków pieniężnych wpłaconych przez uczestników funduszu. W każdym towarzystwie funduszy inwestycyjnych nad zarządzaniem takim funduszem czuwa licencjonowany doradca inwestycyjny.

  Mówiąc prościej – fundusz inwestycyjny zbiera od wielu inwestorów pieniądze i z pomocą specjalistów inwestuje je na rynkach, na zasadach jasno określonych w statucie danego funduszu np. w akcje, obligacje czy inne rodzaje aktywów.

  Za pośrednictwem Open Finance masz możliwość inwestycji w kilkaset funduszy inwestycyjnych z oferty 10 TFI – 8 krajowych oraz 2 zagranicznych.

  W zależności od tego, jak wysokich zysków oczekujesz oraz jaki poziom ryzyka jesteś w stanie zaakceptować, w Open Finance znajdziesz odpowiedni fundusz dla siebie:

  • minimalna kwota jaką trzeba zainwestować to jedynie 50 złotych,
  • masz nieograniczony dostęp do swoich pieniędzy,
  • możesz wybrać niemal dowolny instrument – akcje, obligacje, surowce, nieruchomości i wiele innych.

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie