×
  Uśmiechnięci ludzie
  umów spotkanie

  Wybierz Eksperta blisko siebie

  Jeśli chciałbyś, aby Twoje oszczędności pracowały lepiej niż na lokacie w banku, a brak Ci czasu na samodzielne analizowanie bieżącej sytuacji na rynku - skorzystaj z pomocy Ekspertów Open Finance.

  Open Finance oferuje szeroką paletę rozwiązań dla klientów, którzy już posiadają oszczędności i chcieliby efektywnie je pomnażać.

  W zależności od indywidualnego podejścia do ryzyka klient ma możliwość wybrania produktów:

  • opartych o obligacje korporacyjne, które cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz stabilnością,
  • o charakterze absolutnej stopy zwrotu, których zadaniem jest generowanie zysku niezależnie od aktualnej koniunktury na rynkach finansowych,
  • inwestujących w akcje, ETF (exchange-traded funds) lub surowce, a więc o potencjalnie najwyższej stopie zwrotu przy zwiększonej zmienności.

  Zróżnicowany horyzont inwestycji i płynność poszczególnych rozwiązań pozwalają dostosować wybór konkretnych produktów do potrzeb i oczekiwań klientów.

  Obligacje to papiery wartościowe emitowane przez instytucje w celu pozyskania kapitału.

  Emitent pożycza od nabywcy obligacji określoną sumę pieniędzy i zobowiązuje się ją zwrócić wraz z należnymi odsetkami (wykupić obligacje) w określonym czasie.

  W swojej ofercie posiadamy przede wszystkim obligacje korporacyjne polskich firm - głównie z branży finansowej i deweloperskiej. Oferujemy obligacje zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

  Roczne historyczne oprocentowanie brutto obligacji oferowanych przez Open Finance w okresie ostatniego roku wyniosło 5,96%.

  Wszelkie transakcje klient dokonuje za pośrednictwem profesjonalnego domu maklerskiego Noble Securities SA.

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie