×
  uśmiechnięci ludzie - na pewno oszczędzają
  Umów spotkanie

  Wybierz Eksperta blisko siebie

  Zgodnie z wynikami najnowszych badań, każdy z nas powinien oszczędzać od 5% do 10% swoich dochodów. Open Finance wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując różnorodne formy odkładania i efektywnego pomnażania wolnych środków.

  W zależności od preferencji klienta, rozwiązanie to może być również wzbogacone o ochronę ubezpieczeniową i związane z formą ubezpieczenia korzyści prawno-podatkowe .

  Program Systematycznego Oszczędzania „Kapitał” to nowoczesne rozwiązanie oferujące możliwość regularnego odkładania środków już od 100 złotych miesięcznie w fundusze inwestycyjne z oferty AgioFunds TFI. Fundusze pogrupowane są w trzy gotowe strategie, pozwalające dopasować poziom potencjalnej zyskownośćci inwestycji do poziomu ryzyka, które akceptuje klient oraz osobistych preferencji klienta w zakresie ryzyka inwestycyjnego.

  Program cechuje się dużą elastycznością:

  • oszczędzający może dokonywać wpłat i wypłat w dowolnym czasie i wysokości,
  • wypłaty z produktu nie są obciążone żadnymi kosztami
  • do wyboru są dwa warianty trwania: 12 i 15 lat.

  Dodatkowo, po zakończeniu okresu oszczędzania, klient ma możliwość otrzymania specjalnego bonusu lojalnościowego. W jego ramach AgioFunds zwróci klientowi aż 35% opłaty za zarządzanie funduszami inwestycyjnymi (które uwzględnione są w wycenie funduszy) pobranych w trakcie trwania programu!

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie