×
  Oszczędzanie
  Umów spotkanie

  Wybierz Eksperta blisko siebie

  Zgodnie z wynikami najnowszych badań, każdy z nas powinien oszczędzać od 5% do 10% swoich dochodów. Open Finance wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując różnorodne formy odkładania i efektywnego pomnażania wolnych środków.

  W zależności od preferencji klienta, rozwiązanie to może być również wzbogacone o ochronę ubezpieczeniową i związane z formą ubezpieczenia korzyści prawno-podatkowe .

  Plany oszczędnościowe z ubezpieczeniem na życie, to rozwiązania umożliwiające klientowi odkładanie i pomnażanie środków przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony ubezpieczeniowej na wypadek zajścia nieprzewidzianych zdarzeń.

  Środki klienta lokowane są za pośrednictwem ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych w fundusze inwestycyjne o zróżnicowanym poziomie potencjału zysku i ryzyka, inwestujące na całym świecie. Klient może dowolnie alokować wpłaty między poszczególne fundusze oraz dokonywać zmian w podziale środków w dowolnym czasie i bez żadnych kosztów. Klient dodatkowo otrzymuje ochronę ubezpieczeniową, której zakres jest zróżnicowany w zależności od konkretnego produktu.

  Dzięki formie ubezpieczenia klient otrzymuje szereg korzyści prawno-podatkowych:

  • możliwości wskazania uposażonego, który zgodnie z prawem otrzymuje świadczenie już w ciągu 30 dni od dnia zgłoszenia roszczenia z tytułu śmierci ubezpieczonego,
  • brak podatku od spadków i darowizn w sytuacji wypłaty świadczenia z tytułu śmierci,
  • brak podatku od zysków kapitałowych w momencie transferu środków pomiędzy funduszami dostępnymi w polisie,
  • zwolnienie w ¾ świadczenia z polisy z zajęcia komorniczego.

  Umów spotkanie z Ekspertem Open Finance

  Umów spotkanie w oddziale:

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Podaj poprawne dane

  Infolinia 801 600 200

  Oddział

  Nasza infolinia pracuje od poniedziałku do piątku,
  od godziny 8.00 do 20.00

  Dziękujemy

  Twój formularz został wysłany poprawnie. Skontaktujemy się Tobą w ciągu 24 godzin by porozmawiać o Twoich potrzebach kredytowych.

  Umów spotkanie