Porady finansowe

Kredyt dla singla
12/22/2021

Czy singiel może podejść do kredytu z rodzicami?

Kredyt hipoteczny dla wielu wydaje się nieosiągalny, ponieważ urosło wokół niego wiele mitów. Jednym z nich jest taki, że uważa się, że singiel nie może uzyskać takiego finansowania lub jest to bardzo trudne. Jednak wcale tak nie jest. Oczywiście są kwestie, na które osoba żyjąca w pojedynkę powinna zwrócić uwagę, ale nie ma rzeczy niemożliwych również i w takiej sytuacji.

więcej >
cena wynajmu.png
12/22/2021

Ceny wynajmu mieszkania – czy to się opłaca?

Pandemia spowodowała zachwianie na rynku najmu mieszkań. W drugiej połowie 2021 roku sytuacja zaczęła się stabilizować. Wszyscy zaczęliśmy wracać do względnie normalnego życia i popyt na mieszkania do wynajęcia ponownie zaczął się pojawiać. Jaki ma to wpływ na ich ceny?

więcej >
marza kredytu
12/22/2021

Z czego składa się całkowity koszt kredytu hipotecznego?

Kredyt hipoteczny to bardzo poważna decyzja. Dlatego należy się do niej odpowiednio przygotować. I nie chodzi tu o rozpatrywanie wszystkich argumentów za i przeciw kredytowi, bo przecież już wiemy, że chcemy go wziąć. Najważniejsze jest przygotowanie się do kredytu, aby podpisanie umowy kredytowej jak najmniej obciążało nasz domowy budżet i pozwalało spokojnie się cieszyć własnym, wymarzonym mieszkaniem.

więcej >
Emerytura
12/22/2021

Jak można zaoszczędzić na emeryturę?

Zgromadzenie dodatkowych środków przed osiągnięciem wieku emerytalnego dla wielu osób może być niezbędnym uzupełnieniem świadczeń emerytalnych wypłacanych przez ZUS, które mogą być niewystarczające do utrzymania godnego poziomu życia.

więcej >
ranking kredytów gotówkowych
12/22/2021

Ranking kredytów gotówkowych grudzień 2021

Grudzień to miesiąc, który dużej części nas kojarzy się z szeregiem wydatków. Święta, prezenty, Sylwester, może jakiś wyjazd z tej okazji. Na wszystko potrzeba funduszy. A w Nowym Roku będziemy myśleć o wydatkach związanych z planami na ferie zimowe. Rosnąca inflacja powoduje, że wszystko jest droższe. Co zatem zrobić jeśli w portfelu robi się pusto, a my nie chcemy rezygnować z planów? Trzeba poszukać dobrego finansowania w postaci kredytu gotówkowego na dowolny cel.

więcej >
ranking kredytów grudzien 2021
12/22/2021

Ranking kredytów hipotecznych grudzień 2021

Przy wyborze kredytu hipotecznego bardzo ważny jest całkowity koszt kredytu, który może ulec zmianie przy podwyżkach stóp procentowych. Jak co miesiąc zapraszamy do zapoznania się z rankingiem kredytów hipotecznych. Na jaką ofertę się zdecydować? Jak na ofertę wpływa wysokość naszego wkładu własnego?

więcej >
mbank_sg@2x (1).png
mille_sg@2x.png
pocztowy_30_sg@2x.png
santander_sg@2x.png
bos_sg@2x (1).png