Porady finansowe

shutterstock_1707844078.png
06/14/2021

Ranking kredytów gotówkowych czerwiec 2021

Kredyt gotówkowy można przeznaczyć na dowolny cel: wakacje, nowy komputer czy też remont w mieszkaniu. Bank nie będzie nas pytał o cel takiego kredytu, chyba, że staramy się o kredyt na cel specjalny taki jak np. fotowoltaika. Szukasz najkorzystniejszego dla siebie kredytu gotówkowego? Skontaktuj się z nami.

więcej >
shutterstock_1914593158.png
06/07/2021

Rodzinny bon mieszkaniowy – dofinansowanie z Polskiego Ładu

Polski Ład w swoim programie wprowadza wiele udogodnień w szczególności dla rodzin. Bon mieszkaniowy to pomoc w głównej mierze dla rodzin wielodzietnych oraz osób niepełnosprawnych, ale także dla jednoosobowych gospodarstw domowych czy małżeństw bez dzieci. Program będzie miał na celu dofinansowanie kupna czy wynajmu mieszkania, a także do budowy domu dla wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na własne M3.

więcej >
shutterstock_593494403.png
06/07/2021

Ranking kredytów hipotecznych czerwiec 2021

Na początku każdego miesiąca publikujemy ranking kredytów hipotecznych i tak zapraszam do zapoznania się z czerwcowym zestawieniem ofert kredytów hipotecznych z banków, porównanych pod kątem najniższych całkowitych kosztów kredytu. Równocześnie zachęcam do zapoznania się z naszą porównywarką kredytów hipotecznych.

więcej >
shutterstock_160939997.png
05/26/2021

Polski Ład

Mówi się, że jedyne co pewne to zmiana. Dotyczy to różnych sfer życia każdego z nas. Dotyczy również nieruchomości i ich finansowania. A zatem - od kilku dni wiemy, że idzie nowe - czyli Polski Ład. Znamy już wstępne założenia Programu. O tym jakie są jego przesłanki i kto przede wszystkim na nim skorzysta przeczytasz poniżej.

więcej >
of_foto_art_lista_kredythipozaprzeciw_2.jpg
05/14/2021

Jaka jest korzyść dla kredytobiorcy z historycznie niskich stóp procentowych?

Z początkiem roku 2020 cały świat znalazł się w nowej i niespotykanej sytuacji. Pojawienie się koronawirusa zupełnie przeorganizowało dotychczasowy porządek. Musieliśmy odnaleźć się w nowej rzeczywistości i zmienić tryb życia. Z codziennej pracy w biurze przeszliśmy na pracę zdalną. Nie mamy możliwości swobodnego wyjścia na zakupy, bo w sklepach obowiązują nas limity. Dodatkowo zawsze musimy mieć założoną maseczkę. W przypadku przedsiębiorców pewne branże zawiesiły swoją działalność ze względu na niebezpieczeństwo zakażenia.

więcej >
fotowoltaika2.png
05/13/2021

Kredyt gotówkowy na panele fotowoltaiczne, pompę ciepła i kolektory słoneczne

Planując domowy budżet często szukamy oszczędności. Wybieramy materiały, które nam posłużą dłużej aby uniknąć niepotrzebnych wydatków w przyszłości. Urządzając mieszkanie czy dom zwracamy uwagę na klasę energetyczną urządzeń, bo za tym idą mniejsze rachunki za energię elektryczną. Coraz częściej nasi Eksperci są pytani o finansowanie zakupów paneli fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła. Urządzenia te stanowią pewnego rodzaju inwestycję. Na początku zakup ich wiąże się z kosztami, które z upływem czasu zwracają się domowemu budżetowi i to nawet z nadwyżką. Oczywiście, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy możliwość skorzystania z kredytów na te cele.

więcej >

Umów darmowy kontakt z Ekspertem Open Finance

  • Wygodnie - rozmowa telefoniczna lub spotkanie
  • Kompleksowe wsparcie
  • Bez zobowiązań
c5eb9ea0-7b7e-4588-b0b3-c4bc40acaff5.jpg
mbank_sg@2x (1).png
mille_sg@2x.png
pekao_hipo_sg@2x.png
pekao_sg@2x.png
bnp_sg@2x.png