Porównywarka kredytów hipotecznych

Porównywarka kredytów gotówkowych

Porównywarka lokat bankowych

Jak działa porównywarka kredytów hipotecznych? Porównanie 13 banków w jednym miejscu

Porównywarka kredytów hipotecznych Open Finance to jednocześnie kalkulator rat hipotecznych oraz kalkulator całkowitego kosztu kredytu hipotecznego. Narzędzie to pozwoli Państwu na porównanie 13 banków takich jak: Alior Bank S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Bank Ochrony Środowiska S.A., ING Bank Śląski S.A., mBank, Bank Millennium S.A., Pekao Bank Hipoteczny S.A., Pekao Bank S.A., PKO BP, PKO Bank Hipoteczny S.A., Santander, Express Bank Spółdzielczy w Rzeszowie, Bank Pocztowy S.A.

Zalety porównywarki kredytów hipotecznych

Bez wątpienia największą zaletą porównywarki kredytów hipotecznych jest to, że można z niej korzystać bezpłatnie, w zaciszu swojego domu. Specjaliści Open Finance czuwają nad tym abyście Państwo mogli w każdej chwili sprawdzić m.in.: jaki kredyt hipoteczny jest najtańszy lub w którym banku jest najniższa prowizja.

Jak przygotować się do kredytu hipotecznego?

Ważne aby wiedzieć, że na zdolność kredytową mają wpływ nie tylko nasze zarobki, ale również to czy widniejemy w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) i jakie informacje tam są o nas zamieszczone. Druga ważna sprawa to debety i karty kredytowe, które choć w niewielkim stopniu, to jednak obniżają zdolność kredytową. Wpływ na zdolność kredytową ma również rodzaj uzyskiwanego dochodu oraz okres na jaki jest zawarta umowa.

Porównywarka kredytów gotówkowych

Dziewięć największych instytucji bankowych w jednym miejscu. Porównanie ofert kredytów gotówkowych dostępne dzięki Open Finance pozwala na analizę propozycji kredytów gotówkowych banków od: ING Bank Śląski S.A., Bank Pocztowy S.A., mBank, Santander, Getin Bank, Bank Pekao S.A., Bank S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz od firmy pożyczkowej jaką jest Smartney.

Jak wybrać najtańszy kredyt gotówkowy?

Istotną wartością określającą koszty, jakie poniesiemy przy spłacie kredytu gotówkowego jest Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, czyli RRSO. Przeglądając oferty kredytów gotówkowych należy zwrócić uwagę nie tylko na możliwie najniższe RRSO, ale również okres, na jaki jest możliwość rozłożenia zobowiązania oraz wysokość rat.

Jakie są najczęstsze błędy popełniane przy staraniu się o kredyt gotówkowy?

Niewiele osób wie, że próbując samodzielnie porównać oferty kredytów gotówkowych i zgłaszając się do banków, możemy nieumyślnie doprowadzić do spadku scoringu.  W dużym uproszczeniu scoring jest to ocena potencjalnego kredytobiorcy. Zbyt wiele zapytań o kredyt w krótkim czasie prowadzi do tego, że nie mamy szans na uzyskanie kredytu gotówkowego, gdyż dla instytucji bankowych stajemy się niewiarygodni.

Założenie lokaty

Najczęściej im dłuższa lokata (założona na dłuższy czas), tym bardziej opłacalna lokata. Jednak od tej reguły są wyjątki, banki wprowadzają promocje by przyciągnąć do siebie klientów. Jedną z możliwości wychwycenia tego typu działań, jest skorzystanie z darmowej porównywarki lokat bankowych, przygotowanej przez Open Finance.

Porównywarka lokat bankowych

Narzędzie, jakim jest porównywarka ofert bankowych przygotowane przez specjalistów Open Finance umożliwia sprawdzenie na jakiej lokacie najlepiej umieścić środki aby otrzymać jak najwyższą kwotę z odsetek. Korzystanie z porównywarki jest proste i bezpłatne.

Co warto wiedzieć o lokatach?

Lokata bankowa to jeden z najbezpieczniejszych sposobów inwestowania pieniędzy. Zysk z lokat nie wiąże się z ryzykiem straty kapitału co wpływa na niewielkie oprocentowanie, jakie obecnie proponują nam banki.

mbank_sg@2x (1).png
mille_sg@2x.png
pocztowy_30_sg@2x.png
santander_sg@2x.png
bos_sg@2x (1).png