×
  Marek Żuberek

  Marek Żuberek
  Wiceprezes Zarządu

  Wiceprezes Zarządu Open Finance S.A. i Home Broker S.A.

  Marek Żuberek ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe związane z rynkiem kapitałowym i bankowością. Karierę rozpoczynał w 1996 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych. Następnie kilka  lat spędził w Banku Pekao S.A., gdzie brał udział w tworzeniu Call Center. Jest współtwórcą mBanku, pierwszego wirtualnego banku w Polsce, w którym pracował w latach2000-2009. Za udział w stworzeniu  tej instytucji został odznaczony „Honorową Odznaką za Zasługi dla Bankowości Rzeczypospolitej Polskiej” przyznawaną przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego.
  W latach 2010-2012 pracował w ITI Neovision w roli Dyrektora Contact Center. Ostatnie 6 lat spędził w Credit Agricole Bank Polska, gdzie pracował jako Dyrektor Pionu Bankowości Zdalnej.

  Marek jest ekspertem w obszarze świata cyfrowego, nowych technologii i procesów. Potrafi tworzyć sprawne i nowoczesne organizacje osiągające ponadprzeciętne wyniki finansowe.

  Jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończył liczne szkolenia – m.in. Akademię Liderów na Canadian International Management Institute, a także szkolenia menadżerskie z zarządzania w USA.

  W czasie wolnym uprawia żeglarstwo i nurkowanie.

  Helena Kamińska

  Helena Kamińska
  Członek Zarządu

  Członek Zarządu Open Finance S.A. i Home Broker S.A.

  Helena Kamińska ma prawie 15 lat doświadczenia w sektorze finansów i bankowości. Większość kariery zawodowej spędziła w strukturach grupy Open Finance.

  Rozpoczynała w roku 2004 jako Kierownik Oddziału Open Finance. Od 2006 do 2007 roku pełniła stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży w Open Finance. W latach 2008-2009 była Zastępcą Dyrektora Zarządzającego w Noble Securities, a od 2009 do 2013 roku zajmowała stanowisko Dyrektora Zarządzającego Obszarem Kredytów Hipotecznych i Finansowych w Getin Noble Banku. Pod koniec 2013 roku została mianowana Członkiem Zarządu Open Finance, a we wrześniu 2014 została Członkiem Zarządu Home Broker.

  Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość.