Finansowanie rolników

Dodatkowe środki na działalność rolniczą. Sprawdź naszą ofertę!

Finansowanie rolników

Dodatkowe środki na działalność rolniczą. Sprawdź naszą ofertę!

Kredyt dla rolnika – co warto o nim wiedzieć

Jeśli prowadzisz gospodarstwo rolne, korzystasz z dopłat UE, mamy dla Ciebie bogatą ofertę kredytów dla rolników. Skorzystaj z kredytów obrotowych, które możesz przeznaczyć na zakup środków do produkcji rolnej oraz na finansowanie bieżących wydatków związanych z prowadzeniem gospodarstwa. Kredyt inwestycyjny możesz przeznaczyć na zakup maszyn i urządzeń związanych z prowadzeniem działalności rolniczej. Kredyty dla rolników mogą być celowe lub na dowolny cel pod zastaw maszyn rolniczych lub całego gospodarstwa pod warunkiem uzyskiwania dochodu gwarantującego regularną spłatę miesięcznych rat.

Z nami zyskujesz:

ikonka szeroki wachlarz celów finansowania

Szeroki wachlarz celów finansowania jak m.in. zakup środków do bieżącej produkcji (pasze, nawozy, materiał siewny itp.), zakup maszyn, urządzeń i stada, budowę, modernizację, remont budynków gospodarczych, finansowanie płatności, zakup ziemi, użytków rolnych, gospodarstw

ikonka banknoty

Dostępność dodatkowych środków dla różnych form opodatkowania działalności rolniczej

ikonka dodatkowe środki

Dostępność dodatkowych środków dla różnych form opodatkowania działalności rolniczej

Poradnik finansowy i aktualności

Kredyt hipoteczny a działalność gospodarcza
01/08/2021

Kredyt hipoteczny a działalność gospodarcza

Prowadzisz działalność gospodarczą i planujesz starać się o kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości mieszkalnej? Zatem powinieneś pamiętać o kilku kwestiach, bowiem podejście banków jest bardziej rygorystyczne, niż do dochodu uzyskiwanego z umowy o pracę.
więcej >
linia produkcyjna w browarze
03/04/2020

Na jakie cele można uzyskać kredyt inwestycyjny?

Na jakie cele można przeznaczyć środki z kredytu inwestycyjnego? Prowadząc własną firmę musimy rozwijać się i stale inwestować. Jest to niezwykle ważne w dobie rosnącej konkurencji.
więcej >
zdjęcie młodej kobiety
02/27/2020

Kredyt inwestycyjny podczas zakładania firmy

Czy można otrzymać kredyt inwestycyjny już na etapie rejestrowania przedsiębiorstwa? Kredyt inwestycyjny to jeden ze sposobów finansowania zewnętrznego, który chętnie wybierany jest przez przedsiębiorców.
więcej >

Finansowanie dla firm z Open Finance

1

Poznajmy się!

Każda firma jest inna. Nasz Ekspert pomoże określić Twoje potrzeby, a następnie przedstawi rozwiązania najlepiej dostosowane do Twoich oczekiwań.

2

Pomoc na każdym kroku

Pomożemy Ci wypełnić wnioski kredytowe lub pożyczkowe, a także skompletować niezbędne dokumenty wymagane przez pożyczkodawcę

3

Oszczędność czasu

Po wybraniu odpowiadających Ci ofert, Ekspert Open Finance w Twoim imieniu przekaże wnioski do odpowiednich banków i instytucji finansowych.

Profesjonalny Ekspert dla Ciebie i Twojego przedsiębiorstwa

  • Wygodnie - wybierz kontakt telefoniczny lub spotkanie
  • Kompleksowe doradztwo
  • Bez zobowiązań
dwoje ludzi w biurze
bnp@2x.png
bos@2x.png
getin@2x.png
idea@2x.png
mbank@2x.png